Wszystko się nagrało, rozpłakała się. Był w związku z Barbarą Kurdej-Szatan przez 7 lat

Wszystko się nagrało, rozpłakała się. Był w związku z Barbarą Kurdej-Szatan przez 7 lat Źródło: kadr z Tańca z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan nie potrafiła ukryć swoich emocji, choć kamery bacznie śledziły jej reakcję. Aktorka strasznie się rozpłakała, a to wszystko przez mężczyznę, z którym niegdyś była w związku.

Barbara Kurdej-Szatan przybliżyła nieco fanom swoje rodzinne strony, w których się wychowywała. Nikt jednak nie podejrzewał, że u celebrtyki pojawią się takie emocje i to wcale nie za sprawą sentymentalności do niektórych miejsc. Powodem płaczu był jej były partner, do którego jak widzowie mogli się przekonać, wciąż żywi wielkie uczucie. 

Barbara Kurdej-Szatan pokazuje rodzinne strony 

Gwiazda "M jak miłość" wciąż walczy o kryształową kulę. Dzięki swojej determinacji i wytrwałości udało się jej dotrzeć już do trzeciego odcinka "Tańca z gwiazdami", w którym za fokstrota otrzymała aż 27 punków. Piątkowa emisja była szczególnie wyjątkowa nie tylko dla telewidzów, ale przede wszystkim samych uczestników, którzy pokazywali rodzinne strony. 

Basia zabrała wszystkich do Opola, w którym się wychowywała i stawiała pierwsze kroki. Zdradziła wiele tajemnic z młodzieńczych lat i choć to ona chciała zaskoczyć fanów, sama otrzymała niespodziankę. Na miejscu, prócz koleżanek, czekał na nią ktoś naprawdę bliski jej sercu i ku zdziwieniu niektórych, nie był to wcale jej mąż ani córka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rozpłakała się przed kamerami. Wszystko przez byłego chłopaka 

W rodzinnym Opolu Basię przywitał Łukasz Jóźwiak, z którym w czasach młodości, aktorka była bardzo związana. Okazuje się, że związek trwał aż 7 lat, a wszystko zaczęło się gdy oboje mieli po zaledwie 13 lat. Nic zatem dziwnego, że celebrytka wciąż żywi do niego uczucie, choć z uwagi na stan cywilny, teraz z pewnością jest to jedynie przyjaźń i sentyment. Kurdej-Szatan nie potrafiła powstrzymać emocji i zalewając się łzami, rzuciła się Jóźwiakowi w ramiona. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Mimo że czasy związku mają już dawno za sobą, a aktorka od kilku lat jest szczęśliwą mamą i żoną, mężczyzna wciąż miło wspomina czasy, gdy to on był dla niej najważniejszy. Choć jak donoszą koleżanki Basi, między nimi niejednokrotnie dochodziło do burzliwych sytuacji, po latach wciąż potrafią żyć w zgodzie. 

- Byliśmy ze sobą siedem lat. Siedem pięknych lat. Całą młodość przeżyliśmy razem - wspominał Jóźwiak. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIGANT sprzedaży chce się wycofać z Polski. Wszystko przez handlowe niedziele
  2. Instagram Anny Przybylskiej tętni życiem. Wydarzyło się na nim coś niezwykłego. Będziecie płakać
  3. Zaskakujące doniesienia o mamie Piotra Woźniaka-Staraka. Trudno powstrzymać łzy
  4. Dzieci bawiły się przed domem, gdy nagle w ich stronę rzucił się pitbull. Sekundy potem doszło do tragedii
  5. Wiadomo jak wyglądały ostatnie chwile Jana Kobuszewskiego. Poruszające wyznanie rodziny

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł