To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył

To, co Basia Kurdej-Szatan zrobiła dla swoich rodziców, odbiera mowę. Nie każdy by się na to zdobył

Barbara Kurdej-Szatan zrobiła coś niezwykłego. Jej poświęcenie dla swoich rodziców jest ogromne. Nie każdy by się na coś takiego odważył.

Barbara Kurdej-Szatan zawsze powtarzała, że wszystko zawdzięcza swoim rodzicom. Jest z nimi w niezwykle bliskiej relacji. Niespodziewany gest z jej strony wyciągnął jej najbliższych z poważnych tarapatów. Znana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna swoją popularność zdobyła dzięki roli Joanny Chodakowskiej w serialu emitowanym na antenie TVP2 "M jak Miłość". Znana jest także z takich programów jak "Kocham cię, Polsko!" oraz "The Voice of Poland", w których jest prowadzącą.

Wakacje z rodziną na Malediwach

Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem na początku roku udali się na egzotyczne wakacje na Malediwy. Na Instagramie celebrytki można znaleźć zdjęcie, na którym Rafał Szatan, były wokalista zespołu RH+, obejmuje wyraźnie szczęśliwą żonę. W opisie do zdjęcia możemy zobaczyć, że autorem zdjęcia jest... Hanna, ich 7-letnia córka. Czy przewidują dla niej karierę fotografa? - Te chwile to już piękne wspomnienia uchwycone przez bardzo zdolnego fotografa - naszą córę. Będziemy tęsknić, a teraz cóż, cali, zdrowi i brązowi - lecimy lepić bałwana - napisała w opisie do zdjęcia Kurdej-Szatan. Takiego udanego wyjazdu można tylko pozazdrościć! - podpisano zdjęcie.

Barbara Kurdej-Szatan przybywa z pomocą do rodziców

- Rodzice zawsze mnie bardzo wspierali. Mama, miłośniczka teatru, już od najwcześniejszych lat potrafiła ukierunkować moje zainteresowania na sztukę. Zaczynałyśmy od szkoły muzycznej, a dziś obie z siostrą pracujemy w teatrach. To wszystko dzięki niej - wspomina Kurdej-Szatan. Nic dziwnego zatem, że relacja z jej rodzicami jest dla niej tak ważna. Tłumaczy to też dlaczego zdecydowała się na taki krok wobec nich.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Okazuje się, że rodzice aktorki od zawsze marzyli o domku na wsi - spokojnym, cichym zakątku, w którym mogliby spędzić spokojnie starość. Barbara Kurdej-Szatan, gdy tylko dowiedziała się o planach swoich najbliższych, z miejsca postanowiła im pomóc zrealizować to nieskromne marzenie. Według doniesień "Super Ekspresu", celebrytka udzieliła swoim rodzicom znacznej pomocy finansowej, umożliwiając im zamieszkanie w wymarzonym domku. Jest to bardzo piękny gest, biorąc pod uwagę jaki musiał to być dla niej wydatek. Jej szczodrość najwyraźniej nie zna granic, przynajmniej jeśli chodzi o najbliższe dla niej osoby. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Krystyna Loska wygląda ZJAWISKOWO mimo podeszłego wieku. Zdębiejecie z wrażenia jak ją zobaczycie
  2. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  3. Prokuratura właśnie podała, jak naprawdę zginął Paweł Adamowicz
  4. Wstrząsający horoskop na dzisiaj! Dla tych znaków to będzie sensacyjny dzień
  5. Przerażające słowa papieża Franciszka. Jest bardzo źle
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News