Media: Kurdej-Szatan przekazała najbliższym nowinę. Najweselszą

Media: Kurdej-Szatan przekazała najbliższym nowinę. Najweselszą Źródło: youtube.com/viva

Barbara Kurdej-Szatan przekazała swoim najbliższym szczęśliwe wieści. Wygląda na to, że nie tylko rodzina aktorki, ale także jej fani mają obecnie ogromne powody do radości.

Barbara Kurdej-Szatan stoczyła ciężką walką z chorobą - boreliozą. Wygląda jednak na to, że wszystko już u niej w porządku. Przekazała właśnie swojej rodzinie radosne nowiny, które nie tylko świadczą o pokonaniu choroby, ale także o niezwykłym szczęściu jakie ją niedługo spotka. Jej rodzina już niedługo ma się powiększyć.

Barbara Kurdej-Szatan przekazuje radosną nowinę

Wszystko wskazuje na to, że rodzina Barbary Kurdej-Szatan się powiększy. Aktorka miała przekazać już nowinę o planach zajścia w ciążę swoim najbliższym podczas rodzinnej kolacji. Jej szczęście jest w tym przypadku podwójne, ponieważ oznacza to, że wygrała walkę z chorobą, która spędzała jej sen z powiek przez ostatnich kilka lat.

Podobno 6-letnia córka Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana - Hania sama zaczęła pytać o to, kiedy będzie miała rodzeństwo.

- I ma rację, bo już najwyższy czas pomyśleć o drugim dziecku. Teraz czuję się dobrze i mamy takie plany - przyznała Barbara Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów.

Aktorka planuje drugą ciążę przeżyć trochę mniej aktywnie niż poprzednią. Nie ukrywa, że kiedy brała udział w programie X-Factor była w ciąży. Stresujące doświadczenie mogło się potem odbić na dziecku, dlatego Kurdej-Szatan wolałby tym razem tego uniknąć. Dlatego też chciałaby zostać dłużej w domu i zaopiekować się dzieckiem. Aktorka nie wie, kiedy wróci do działalności artystycznej i aktorskiej, ale zdaje sobie sprawę, że nie będzie mogła sobie pozwolić na zbyt długi urlop.

Jak jednak podaje bliska przyjaciółka celebrytki, Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo szczęśliwa z faktu zostania matką, ale wie jak zaplanować dalsze kroki, aby nie ucierpiało na tym ani dziecko, ani jej kariera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan wygrywa z chorobą

Ciąża jest chyba najlepszym dowodem, że Barbara Kurdej-Szatan wygrała z chorobą. Aktorka z boreliozą walczyła aż 6 lat! W wywiadzie dla "VIVY!" w 2017 roku przyznała, że w desperacji próbowała nawet alternatywnych metod leczenia. Te niestety nie przynosiły żadnych rezultatów. Wyniki badań nie były najlepsze dla aktorki.

- Wyszły źle, ale czuję się dobrze. Być może to dobre samopoczucie zawdzięczam swojemu pozytywnemu nastawieniu. Bo gdy ostatnio byłam znerwicowana, czułam, że choroba znowu przejmuje nade mną kontrolę - przyznała w wywiadzie.

Aktorka musiała pilnie przestrzegać diety, jeść dużo witamin i uprawiać czynnie sport, aby nie dać za wygraną. Musiała wzmacniać organizm, żeby ten mógł walczyć z chorobą. Dieta była potrzebna do odgrzybienia organizmu, dlatego aktorka zrezygnowała z cukru, białej mąki i krowiego nabiału.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Słuch po niej zaginął. Media milczą o Oliwii Bieniuk
  4. Oficjalny apel Michała Szpaka nic nie dał. Wielka klęska Polski
  5. Gwiazda TVP przeżyła dramat, padła na oczach widzów, to był tętniak. "Wierzę, że dziś wieczorem wyjdę na własnych nogach"
  6. Kolejne potężne zmiany w 500 plus?! To będzie rewolucja większa, niż pieniądze na pierwsze dziecko

Źródło: Pomponik

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News