Basia Kurdej-Szatan ostro oberwała od internautki po ostatnim odcinku "Tzg". Po odpowiedzi gwiazdy, hejterka nie wiedziała gdzie ma patrzeć

Basia Kurdej-Szatan ostro oberwała od internautki po ostatnim odcinku "Tzg". Po odpowiedzi gwiazdy, hejterka nie wiedziała gdzie ma patrzeć Źródło: Instagram/Barbara Kurdej - Szatan

Barbara Kurdej - Szatan idzie jak burza w tanecznym show Taniec z Gwiazdami. Jest zdecydowaną faworytką programu i pretendentką do zwycięstwa. Po ostatnim odcinku pojawił się komentarz, który mocno uderzył w gwiazdę. Odpowiedź aktorki szybko ustawiła hejterkę do pionu.

Barbara Kurdej-Szatan została osamotniona w tanecznym show po tym jak niespodziewanie z programu odpadł jej mąż, Rafał Szatan. Aktorka jednak jest zaliczana do grona faworytów i świetnie radzi sobie na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Po wczorajszym odcinku, w którym gwiazdy wspominały swoje dzieciństwo i pokazywały rodzinne strony, pojawił się ostry komentarz skierowany do Basi Kurdej-Szatan. Aktorka jednak szybko na niego odpowiedziała i nie pozostawiła hejterce żadnych złudzeń. 

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o swoich młodzieńczych latach

We wczorajszym odcinku Tańca z Gwiazdami, uczestnicy podzielili się z widzami swoimi historiami na temat dzieciństwa i młodzieńczych lat. Barbara Kurdej-Szatan zabrała swojego tanecznego partnera do Opola, w którym się wychowywała. Para odwiedziła tamtejszy amfiteatr, w którym aktorka razem z przyjaciółkami zaśpiewała utwór specjalnie dla Jacka Jeshke. Co więcej, tancerz poznał również byłego chłopaka gwiazdy, z którym spotykała się już w wieku 13 lat. 

- Byliśmy razem 7 lat. 7 pięknych lat. Całą młodość byliśmy razem - wspominał partner Basi Kurdej-Szatan z młodzieńczych lat.

Historia nie spodobała się internautce

Barbara Kurdej-Szatan była wzruszona spotkaniem ze swoją dawną miłością i uroniła nawet kilka łez. Niestety, wspomnienia aktorki i jej zachowanie nie spodobało się pewnej internautce, która ostro skrytykowała gwiazdę: 

- Zawarcie historii z byłym chłopakiem było żenujące, szok. Mąż ogląda, a ona płacze, bo jej się 7 lat z byłym przypomniało. Niesamowite, jakie dno - napisała wzburzona internautka, pod jednym ze zdjęć aktorki na portalu społecznościowym.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internautka była tak wzburzona całą sytuacją, że postanowiła dodać jeszcze jeden, mocny komentarz w tej sprawie: 

- Po co w ogóle umieszczać w publicznym filmiku przed występem byłego chłopaka, z którym była 7 lat? On jeszcze mówi "to było wspaniałe 7 lat". Co czuje ten biedny mąż, jak to ogląda? Nikomu nie byłoby miło. Można uznać to za luz i dystans do siebie w rozmowie z grupką przyjaciół, ale nie jak widzi to tysiące obcych ludzi. Każdy uczestnik na pewno ma prawo zadecydować, co umieścić w filmiku promującym występ. Ona godząc się na to, pokazała, że nie do końca jest dojrzałą osobą. Współczuje temu mężowi - dokończyła swój wywód wzburzona internautka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Barbara Kurde-Szatan, postanowiła natychmiast jej odpowiedzieć: 

- Były chłopak ma żonę i dwójkę dzieci, a kontakt mamy dobry. Wzruszałam się na widok moich przyjaciół i tego, że wciąż mamy kontakt i tak się dobrze trzymamy razem, a nie dlatego, że tęsknie za miłością i czegoś żałuję. Filmik miał dotyczyć dzieciństwa i tego dotyczył. Czas pędzi i zawsze, jak wspomnę stare lata, to łezka się w oku kręci - odpowiedziała internautce aktorka. 

Komentująca chyba nie spodziewała się takiej odpowiedzi ze strony celebrytki i przeprosiła gwiazdę za swoje zachowanie. Co więcej, internautka życzy teraz aktorce powodzenia w "Tańcu z Gwiazdami"  i uważa gwiazdę za pretendentkę do zwycięstwa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 5 tys. złotych za przespanie sześciu godzin. Możesz dostać taką pracę
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Bliski współpracownik Jana Pawła II wyjawił jego sekret. Powiedział, co Karol Wojtyła zrobił tuż przed zostaniem papieżem
  5. Media ujawniły, czym Agnieszka Woźniak-Starak zajęła się po śmierci męża. Wielu może się zdziwić

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News