Tego nikt się nie spodziewał po Kurdej-Szatan. Musiała powtarzać maturę, powód zaskakuje

Tego nikt się nie spodziewał po Kurdej-Szatan. Musiała powtarzać maturę, powód zaskakuje Źródło: Screenshot z youtube.com/Wideoportal

Barbara Kurdej-Szatan maturę zdawała dwa razy. Wszystko z dość nietypowego powodu, o którym właśnie postanowiła opowiedzieć mediom. Zrobiła to przy okazji zbliżającego się egzaminu dojrzałości, w którym weźmie udział setki tysięcy polskich uczniów.

Barbara Kurdej-Szatan podchodziła do matury dwukrotnie. Ostatnio pokusiła się o to dość odważne wyznanie w rozmowie z jednym z tabloidów, podczas której wypytano ją właśnie o egzamin dojrzałości. Dowiedzieliśmy się także, co popularnej aktorce sprawiło największy problem na maturze.

Barbara Kurdej-Szatan powtarzała maturę

Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o swojej maturze, którą to zdawała niemal 15 lat temu. Kurdej-Szatan do egzaminu podchodziła w jednej z opolskich szkół - zamieszaną w bardzo wielką aferę, która w tamtym czasie obiła się w mediach szerokim echem.

Chodziło o wycieki, z których to masowo korzystali uczniowie podchodzący wówczas do egzaminu dojrzałości. Przyszli studenci ponoć dotarli do pytań, dzięki którym później osiągnęli wymarzone wyniki. Gdy komisja oświaty dowiedziała się o całej sytuacji była oczywiście nią wyraźnie oburzona. Wówczas postanowiono, że cały egzamin zostanie powtórzony, co oczywiście bardzo zasmuciło cwanych uczniów, a także Barbarę Kurdej-Szatan, która była wówczas do matury przygotowana perfekcyjnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Maturę musiałam zdawać dwukrotnie. Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie. Stres był ogromny, a do tego miałam pecha, bo powtarzane były akurat egzaminy pisemne z polskiego i matematyki, a te akurat zdawałam - wyznała w rozmowie z tabloidem.

Jak się okazuje zarówno "królowa nauk", jak i język polski sprawiły Kurdej-Szatan problem, bowiem z matematyki musiała brać korepetycje, a nad językiem polskim spędziła naprawdę długie chwile. Ostatecznie maturę zdała - i to ze świetnym wynikiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  4. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN
  5. Wiśniewski został aktorem. Zagrał "najtrudniejszą" rolę na świecie

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News