Post Barbary Kurdej-Szatan bije dzisiaj rekordy. I nie bez powodu

Post Barbary Kurdej-Szatan bije dzisiaj rekordy. I nie bez powodu

Barbara Kurdej-Szatan z okazji specjalnego dnia, który wydarza się tylko raz w roku, całkowicie zaskoczyła swoich fanów. Opublikowała zdjęcie, które obecnie, jak szaleni udostępniają na swoich tablicach. Co takiego znajduje się na fotografii?

Barbara Kurdej-Szatan na swoim Instagramie osiągnęła prawdziwy sukces. Obecnie obserwuje ją ponad milion osób. Ta okrągła liczba powoduje, że zasięg publikowanych tam treści jest oszałamiający. Z okazji walentynek Basia postanowiła podzielić się zdjęciem, które niejedną osobę wprawiło w zachwyt. Aktorka potwierdziła, że jest obecnie prawdziwą królową Instagrama.

Barbara Kurdej-Szatan w szczególny sposób podkreśliła walentynki

Dzisiaj jest szczególne święto. Dzień, który uwielbiają pary, a nienawidzą single, czyli walentynki. To właśnie dzisiaj zakochani w romantycznym uniesieniu spędzają wspólnie wyjątkowy czas, wpatrując się sobie głęboko w oczy przy świecach. Jeszcze zanim nadejdzie 14 lutego w mediach społecznościowych pojawiają się propozycje znanych marek, mające zainspirować zainteresowanych świętem i wskazać im najlepszy sposób na jego spędzenie. Również gwiazdy i celebryci dzielą się w tym zakresie pomysłami. Są też tacy, którzy na swoich social mediach chwalą się swoimi związkami lub małżeństwami. Niektórym z nich internauci szczególnie uwielbiają się przyglądać. Tak jest właśnie w przypadku Barbary Kurdej-Szatan. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, które wprawiło fanów w zachwyt. Na fotce widać uśmiechniętą i szczęśliwą Basię, która trzyma za ręce swojego obecnego męża Rafała Szatana (byłego wokalistę zespołu "Rh+"). Zdjęcie prawdopodobnie było wykonane jeszcze zanim para zdecydowała się na małżeństwo. Post wyraża "więcej niż tysiąc słów", bo wygląda na to, że od tamtej pory nic się nie zmieniło. Małżeństwo, jak na początku swojej znajomości, jest w sobie zakochane "po uszy".

Internauci zazdroszczą parze

Pod zdjęciem Basia umieściła taki oto opis. - Samej miłości i radości dla Was od nas! Kocham, Mężu! - napisała Kurdej-Szatan. Na odpowiedzi nie trzeba było długo czekać. - Kochani, życzę wam dużo miłości, abyście się kochali do końca życia! Najpiękniejsza para - stwierdza fanka. - Świetne zdjęcie. Pięknie razem wyglądacie. Również życzę Wam dużo miłości i szczęśliwych "Walentynek" - czytamy pod zdjęciem. - Należy ludziom pokazywać udane małżeństwa i mówić o nich by uczyli się jak kochać - stwierdza użytkownik Instagrama. Barbara Kurdej-Szatan Pikio.pl instagram.com/Barbara Kurdej-Szatan ZOBACZ TAKŻE
  1. Ola Kwaśniewska ZASKOCZYŁA! Nikt się TEGO nie spodziewał 
  2. Odkryliśmy największą TAJEMNICĘ Agnieszki Chylińskiej. Fani pospadają z krzeseł
  3. Paweł Domagała z córką Ferdka z Kiepskich wzbudzili emocje. Wygląd żony muzyka jest nieziemski 
  4. Margaret jak Doda, Meghan Markle i Beata Kozidrak! Niesamowite, fanom opadły szczęki 
  5. Bardzo smutne informacje dla fanów serialu „Ranczo”. Widzowie załamani 
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  Źródło: Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News