Kurdej-Szatan ujawniła tajemnicę. Piękna i znana buzia gwiazdy rozmiękczyła serca policjantów

Kurdej-Szatan ujawniła tajemnicę. Piękna i znana buzia gwiazdy rozmiękczyła serca policjantów Źródło: Screen/youtube/ JastrzabPost

Barbara Kurdej-Szatan w końcu zgodziła się publicznie wyjawić swoją największą tajemnicę. Na jaw właśnie wyszło, że piękna aktorka rozmiękczyła serca polskich policjantów.

Barbara Kurdej-Szatan to bez wątpienia jedna z najatrakcyjniejszych polskich celebrytek, która zdobyła serca milionów Polaków. Jej przepiękny uśmiech każdego dnia zachwyca z ekranów wielu widzów, a teraz okazuje się, że nie tylko oni są oczarowani jej piękną buzią. 

Gwiazda TVP znana jest z tego, że zawsze szczerze mówi to, co myśli. Dzięki temu wciąż jest rozchwytywana i chętnie angażowana w różne kampanie reklamowe, tym razem jednak chyba nieco ją poniosło. Barbara Kurdej-Szatan w najnowszym wywiadzie powiedziała nieco za dużo i zdradziła swoją największą tajemnicę. Okazuje się, że jej uroda zawróciła w głowie nawet polskim policjantom, którzy pozwalają jej na znacznie więcej, niż innym użytkownikom ruchu. 

Barbara Kurdej-Szatan rozkochała w sobie policjantów. Udało jej się uniknąć mandatu na drodze

Często pojawiają się głosy, że sławnym ludziom zdecydowanie łatwiej jest uniknąć mandatu na drodze. Taką wersję w ostatnim wywiadzie dla portalu "Jastrząb Post" potwierdzić postanowiła również Barbara Kurdej-Szatan. Okazuje się, że widząc jej śliczną buzię, nawet policjantom zdarzy się zapomnieć.

- Raz mi się rzeczywiście udało i mnie puścili, ale teraz są kamerki i ciężko oszukać - zauważa. 

Choć nie chce powiedzieć, za co mandat prawie dostała, niejednokrotnie chwaliła się już w wywiadach, że lubi dynamiczną jazdę. Jednak mimo wszystko nawet Barbara Kurdej-Szatan musi na drodze uważać, bo nie wszyscy dadzą się zawsze oczarować boskim uśmiechem. 

- Zresztą też jest bardzo dużo policjantów, którzy traktują mnie jak każdego innego kierowcę i gdy coś zrobiłam źle, dostałam mandat i tyle - dodała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z dumą nazywa się prawdziwym kierowcą. Jeździ od wielu lat

W dalszej części rozmowy podkreśliła, że choć sama uważa się za dobrego kierowcę, lubi również jeździć ze swoim ukochanym Rafałem. 

- Rafał jest bardzo dobrym kierowcą, ja uwielbiam z nim jeździć, bo to jest ważne, żeby z kimś jeździć i czuć, że nie robi czegoś za bardzo agresywnie, albo za bardzo dynamicznie - wyznała. 

Dalej dodała, że sama jeździ od lat i czuje się za kółkiem wyjątkowo pewnie. 

- Ja lubię z Rafałem jeździć, a sama też bardzo lubię jeździć. Zdałam prawo jazdy jak miałam 18 lat i wtedy mój tato powiedział: “masz prawo jazdy, bierz auto i jedź”. Więc nie musiałam czekać, nie musiałam jeździć z tatą, uwielbiam to. Czuję się wolna, kocham to, że mam kontrolę nad tym samochodem, lubię jeździć dynamicznie, więc mamy dynamiczne auto, bo jeździmy jaguarem i jestem zakochana w tym aucie - przyznała. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA!
  2. Polska aktorka urodziła w wieku 60 lat. Nie dostała nawet zasiłku
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News