Barbara Kurdej-Szatan pokazała jak wygląda jej siostra. Takiej burzy w Internecie nie było już dawno

Barbara Kurdej-Szatan pokazała jak wygląda jej siostra. Takiej burzy w Internecie nie było już dawno Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan na profilu na Instagramie pochwaliła się swoją siostrą. Zamieściła zdjęcie, do którego pozują obie kobiety. Jednak w komentarzach pod fotografią aż zawrzało.

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się dodać na swój profil na Instagramie zdjęcie z siostrą. Obie kobiety z uśmiechem pozują do zdjęcia. Obserwatorzy aktorki niezwłocznie zaczęli komentować zamieszczony przez nią post. Takiej reakcji z ich strony nikt się nie spodziewał. 

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą. Burza w sieci

Aktorka zaledwie kilka dni temu postanowiła pochwalić się swoją siostrą w mediach społecznościowych. Na Instagramie dodała zdjęcie, do którego pozowała wraz ze swoją ukochaną siostrą. 

Kurdej-Szatan zdecydowała się również zamieścić pod nim kilka słów, które między innymi mówią o tym, jak ważna jest dla niej siostra i jak ogromnym uczuciem ją darzy. Co więcej, aktorka w żartobliwy sposób opisała przykładowe sytuacje, jakie mają miejsce, gdy ktoś spotka ją w towarzystwie siostry. 

- Gdy wychodzimy razem z siostrą słyszymy co chwilę ... „aaaale jesteście podobne !!!” ... „jeeeeju w ogóle nie jesteście podobne ..” .... „ od razu widać, że siostry - podobne bardzo !!!” .... „ nieeeee totalnie różne [pisownia oryginalna] - pisze celebrytka. 

Gwiazda postanowiła skierować do swoich obserwatorów pytanie, dotyczącego ich podobieństwa.  

W komentarzach pod zdjęciem zawrzało 

Na reakcję ze strony obserwatorów Kurdej-Szatan nie trzeba było długo czekać. Już kilka chwil po zamieszczeniu fotografii, internauci zaczęli dodawać pierwsze komentarze. Jednak takiej reakcji z ich strony chyba nikt się nie spodziewał.  

Zdaniem jednych obie kobiety nie są do siebie anni trochę podobne i, co więcej, nie wyglądają zupełnie, jak gdyby były siostrami. Tutaj można jednak przyznać im rację. Jedna jest jasną blondynką, druga wręcz przeciwnie - ruda. 

- W ogóle nie podobne - pisze jedna z internautek.  

- Niepodobne - stwierdza obserwatorka.  

- Nie rozumiem skąd to porównanie. W ogóle nie wyglądacie na siostry - zaznacza internautka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  

Inni zaś uważają, że kobiety wyglądają zupełnie jak bliźniaczki. To sprawiło, że między komentującymi utworzyły się dwie grupy o odmiennych zdaniach. Internauci zamieszczali na przemian skrajne opinie, spierając się między sobą czy aktorka i jej siostra są, czy nie są do siebie podobne. Takiego zamieszania i podziałów między obserwatorami już dawno nie było. 

Nie ulega wątpliwością, że Basia Kurdej-Szatan jeszcze przez długi czas nie pozna ostatecznej odpowiedzi w kwestii podobieństwa z jej siostrą.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  2. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  3. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  4. Partner Przybylskiej oskarżony o gwałt i odurzenie w areszcie. Jego pełnomocnik wydał właśnie oficjalne oświadczenie
  5. Barbara Kurdej-Szatan na okładce z mamą i córką. Wyjątkowe zdjęcie
  6. Nowe fakty w sprawie Komendy. Prokurator wrobił niewinnego człowieka?!

Źródło: INSTAGRAM 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News