Wnętrze mieszkania Kurdej-Szatan przypadkiem zobaczyła cała Polska. Nie to było celem Basi

Wnętrze mieszkania Kurdej-Szatan przypadkiem zobaczyła cała Polska. Nie to było celem Basi Źródło: instagram.com/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan to jedna z najbardziej rozchwytywanych celebrytek, która cieszy się ogromną popularnością widzów. Sława ma jednak swoje wady - ocenie poddano nowe mieszkanie Basi, a takiej reakcji fanów gwiazda się nie spodziewała.

Barbara Kurdej-Szatan aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Facebook i Instagram to jej drugie życie. Każda osiągająca popularność gwiazda musi się jednak liczyć z tym, że wszystko co powie lub pokaże będzie szeroko komentowane, a nieprzychylne osoby będą łapać ją za słówka. Tym razem poszło o zwykłe zdjęcie.

Barbara Kurdej-Szatan pozuje z córką

Aktorka, której wiedzie się na srebrnym ekranie coraz lepiej, postanowiła część oszczędności odkładać na nowy dom. Mieszkanie w ciasnym apartamencie może być uciążliwe, szczególnie, gdy z czasem przybywa wielu rzeczy i wręcz marzy się o zmianie wystroju i własnym ogrodzie. Kurdej-Szatan wraz ze wspierającym ją we wszystkim mężem dopięli swego. Para szybko urządziła się w nowym lokum, a Barbara dumna z efektu końcowego postanowiła pochwalić się fanom.

Na zdjęciach, które można zobaczyć na oficjalnym koncie gwiazdy na Instagramie, widać jak zwykle szeroko uśmiechniętą Basię, na zmianę z mężem lub córką. Aktorka bowiem nie tylko cieszy się pięknymi wnętrzami, ale też główną wartością w życiu jest dla niej rodzina - to na jej dobru skupia się na co dzień.

Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieli się ujęciem rodzinnych chwil, z których bije radość, ciepło i przywiązanie. Tak było i tym razem. Uśmiechnięta aktorka wraz z córką zajmuje się lepieniem pierogów przed Wigilią. Chciała pokazać, jak wyjątkowa więź łączy ją z dzieckiem oraz że poświęca się domowym obowiązkom z przyjemnością.

Reakcja internautów zaskoczyła aktorkę

Internauci owszem, docenili rodzinne zdjęcia w domowym zaciszu wstawiane przez aktorkę, ale szybko zaczęły przeważać komentarze dotyczące wystroju wnętrza. Zaczęły się pytania o meble, stoły, szafki, o ceny, o producentów. Nie takiej reakcji spodziewała się aktorka. Wiele osób zaczęło też oceniać i krytykować to, jak urządziła się rodzina Szatanów. Basia był bardzo rozgoryczona zaistniałym faktem, bo nie to było jej celem. Być może przez niektórych przemówiła niezdrowa zazdrość?

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nasz nowy dom jest piękny. Postanowiliśmy nie zatrudniać dekoratora wnętrz, tylko wszystko do domu wybraliśmy sami. Trwało to dość długo. Kiedy miałam przerwę w zdjęciach, choćby dwie godziny, jechałam z Rafałem do sklepów po wyposażenie. Jednak nie spieszyliśmy się i pomału sukcesywnie dobieraliśmy detale. Jest bardzo przejrzyście, jasno i czysto - tak w skrócie opisała nowe miejsce aktorka.

- Hania też nam pomagała w urządzaniu. Do swojego pokoiku sama wybierała elementy wystroju. Oczywiście, musiał być róż. Ale nie jest bardzo cukierkowo. Róż jest stonowany, delikatny - dodała aktorka, zaznaczając, że marzenia córki były dla niej priorytetem.

Fot. instagram.com/kurdejszatan

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Cała prawda o karierze Roksany Węgiel. To, co powiedziała zwali was z nóg. Fani są w szoku!
  2. Przepowiednia Ojca Pio o papieżu Janie Pawle II wstrząsnęła światem. Nie uwierzycie, co powiedział Wojtyle słynny stygmatyk!
  3. TVN przekazał porażające alarmy pogodowe wydane przez służby. Nadciąga zagrożenie
  4. Anna Mucha szaleje bez stanika. Długo nie zapomnicie tych widoków (Zdjęcia)
  5. Decyzja młodej matki rozjuszyła księdza. Tuż przed porodem i od razu po zaczął żenujące kazania w kierunku Moniki
  6. Nowa ostro przesadzona stylizacja 14-letniej Roksany właśnie wywołała piekielną burzę

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News