Barbara Kurdej-Szatan w bardzo krótkim czasie stała się jedną z ulubionych celebrytek w polskim show-biznesie. Rozwój jej kariery oraz życie prywatne śledzą miliony, a teraz na swoim koncie na portalu społecznościowym poinformowała o czymś szokującym. Gwiazda padła ofiarą oszustów i nie zamierza tego tak zostawić. 

Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy pojawiła się na ekranach za sprawą programu „X-Factor„, w którym zdecydowała się wystąpić wraz z zespołem Soul City. Co prawda grupa nie odniosła większego sukcesu, kobiecie jednak udało się wybić i na dłużej związać ze światem mediów, celebrytów i telewizji.

Na swoim koncie ma wiele ról w filmach oraz serialach telewizyjnych, a wiele osób kojarzy ją zapewne jako gospodarza programu „Kocham cię, Polsko!” emitowanego na antenie TVP. Obecnie Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najuważniej obserwowanych gwiazd w Polsce, a jej profile w mediach społecznościowych cieszą się ogromną popularnością. Właśnie na jednym z nich gwiazda poinformowała, że stanęła nad przepaścią – padła ofiarą oszustów, lecz nie zamierza się poddać.

Barbara Kurdej-Szatan ofiarą oszustów

Na profilu celebrytki na Facebooku pojawił się szokujący wpis. Okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan została zaatakowana przez internetowych oszustów, którzy chcieli przejąć dane jej poczty oraz Facebooka.

– Tyyyy bałwanie !!!!! ( nie obrażając tego pięknego bałwana na zdjęciu ) Jeśli JESZCZE RAZ !!! będziesz próbował włamać się na moją pocztę i mojego Facebooka, ze swojego Windowsa 7 z przeglądarki Chrome, w sieci Plus ( mam również Twój IP ) – to sprawa pójdzie w odpowiednie ręce !!!!!! Mam już dość !!!!! – mogliśmy przeczytać we wpisie, do którego dołączone było zdjęcie śnieżnego bałwana.

Aktorka stanęła nad przepaścią – to nie pierwszy raz, gdy ktoś usiłował przejąć jej profil na portalu społecznościowym, do tej pory jednak kończyło się na oburzeniu. Teraz Barbara Kurdej-Szatan straciła cierpliwość i otwarcie ostrzega oszusta przed kolejnym atakiem. Wygląda na to, że pokłady cierpliwości zostały już wyczerpane.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Barbara Kurdej-Szatan i sekrety jej związku. Nie uwierzysz, jak poznała męża!

Internauci wspierają gwiazdę w trudnej chwili

Wpis gwiazdy natychmiast wywołał żywiołową reakcję internautów, którzy próbowali znaleźć jakiś sposób, by zapobiec kolejnym próbom włamań na jej konta. Pojawiło się również wiele osób, które pocieszały i wspierały kobietę.

– Prośbami nic nie załatwisz, próby włamania na konto są niezgodne z prawem, zgłoś to na policję – radzi internautka.

– Nie daj się Baciu, musisz być cierpliwa i twarda. Jak się to powtórzy, to nie czekaj – od razu policja i go znajdą, nie możesz dać się zastraszyć – radzi kolejna osoba.

– Basiu spokojnie, nie denerwuj się. W końcu palant da sobie spokój, a ty się nie przejmuj – pociesza ją fan.

Barbara Kurdej-Szatan
Fot. Facebook/Barbara Kurdej-Szatan

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Szokujące wyznanie Czytelniczki: „Znalazłam w szafie mojego męża różową perukę i boa z piór. Nie wiem, co robić!”
  3. Biedna Kasia Cichopek pod niesprawiedliwym natarciem hejterów. „Pseudo aktoreczka z koziej d*py!”
  4. Dorota Szelągowska: Dzieci gwiazdy są wręcz NIESAMOWITE!
  5. Rolnik szuka żony odejdzie w niepamięć. Marta Manowska wyjawiła wszystko!

Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Internauci zachwyceni!