Wstrząsające oskarżenia wobec Kurdej-Szatan! "To nieetyczne"

Wstrząsające oskarżenia wobec Kurdej-Szatan! "To nieetyczne" Źródło: Fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych przez widzów aktorek. Artystka doskonale radzi sobie w pracy zawodowej, oddając się także byciu kochającą żoną i matką. Co ciekawe, to właśnie z jej rodziną związane są najnowsze oskarżenia, od których stanowczo się odcina.

Fani po raz pierwszy zauważyli Kurdej-Szatan w reklamach sieci komórkowej Play. Aktorka wciąż w nich występuje, jednak nie może narzekać na brak innych propozycji zawodowych.

Barbara Kurdej-Szatan robi zawrotną karierę

Artystka została bowiem konferansjerką oraz zaczęła prowadzić program "Kocham Cię, Polsko!". Przede wszystkim realizuje się jednak na scenach teatralnych oraz w serialu "M jak miłość", emitowanym przez Telewizję Polską. Co ciekawe, w ostatnim czasie do obsady serii dołączył także jej mąż, Rafał Szatan. Wielu internautów zaczęło więc spekulować, czy aktorka nie przyczyniła się do dużego sukcesu życiowego partnera. Twierdzili także, iż podobne zachowanie byłoby nieetyczne.

Kurdej-Szatan odpowiada na zarzuty fanów

Podobne oskarżenia burzyły aktorkę. Jako że całkowicie się z nimi nie zgadza, bardzo szybko je zdementowała i postanowiła się odciąć. - Nie boję się, że ludzie będą zarzucać mi, że załatwiłam pracę mężowi, bo to zwyczajnie nie jest prawda! Do serialu szukano nowego aktora, a przy okazji też dobrego muzyka i pianisty. Rafał nadawał się do takiej roli po prostu idealnie! - wyznała Kurdej-Szatan w jednym z wywiadów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Chylińska wpadła w dziką furię! Dawid Kwiatkowski zapamięta to do końca życia
  2. Doda jest zdruzgotana, jej życie zamieniło się w koszmar. Kolejna śmierć ją dobiła
  3. Widzów TVN wbiło w ziemię! Nową gwiazdą stacji zostanie… Justyna Żyła
  4. Jest źle. Smutne informacje o gwiazdorze Świata według Kiepskich
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News