Barbara Kurdej-Szatan nie zdała matury! Musiała podchodzić do niej ponownie

Barbara Kurdej-Szatan nie zdała matury! Musiała podchodzić do niej ponownie Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan przyznała się do czegoś bardzo zaskakującego. Okazuje się, że aktorka miała problem ze zdaniem egzaminu dojrzałości. Zaskakujące informacje ujawniła w wywiadzie.

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na bardzo odważne wyznanie. Choć czasy szkolne aktorka ma już dawno za sobą, postanowiła powrócić myślami do tych chwil i wyjawić swoim fanom pewien fakt. 33-latka przyznała się, że musiała podchodzić aż dwa razy do egzaminu maturalnego. Czyżby Kurdej-Szatan nie była najpilniejszą uczennicą i nie przykładała się zbytnio do nauki? 

Barbara Kurdej-Szatan o swojej maturze 

Aktorka bardzo zaskoczyła wszystkich, gdy publicznie przyznała się do tego, że do egzaminu maturalnego musiała podchodzić aż dwa razy. Ci, którzy już za kilkanaście dni będą musieli zmierzyć się z dotychczasowym najważniejszym testem w życiu zapewne są przerażeni na samą myśl, gdyby to oni byli zmuszeni dwukrotnie podchodzić do egzaminów.

Niestety aktorka nie miała wówczas tyle szczęścia. Swoją maturę pisała już 15 lat temu, jednak to wspomnienie wciąż wywołuje u niej pewien stres. Okazuje się, że powód, dla którego Basia musiała dwukrotnie przystąpić do egzaminu jest o wiele bardziej szokujący, niż mogłoby się wydawać. Takiej przyczyny nikt się nie spodziewał.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dlaczego Kurdej-Szatan musiała dwa razy pisać maturę? 

Aktorka wyznała, że powodem ponownego przystąpienia do matury nie był wcale fakt, że za pierwszym razem nie najlepiej jej poszło i oblała egzamin. Okazuje się, że decyzja nie była zależna od aktorki i nie tylko ona była zmuszona do ponownego udzielenia odpowiedzi. 

- Maturę musiałam zdawać dwukrotnie. Pewnie wiele osób pomyśli, że oblałam i udało się dopiero w poprawce. Nic z tych rzeczy. W Opolu były wtedy przecieki i władze tak się zdenerwowały, że musieliśmy pisać egzamin ponownie - wyznaje aktorka. 

Barbara Kurdej-Szatan przyznaje, że wiązało się to dla niej z jeszcze większym stresem. Po raz kolejny musiała podejść do części pisemnej i to własnie to sprawiło, że aktorka bała się jeszcze bardziej. 33-latka była zmuszona zmagać się z polskim i matematyką, z czego to właśnie królowa nauk sprawiła jej najwięcej kłopotów.

- Stres był ogromny, a do tego miałam pecha, bo powtarzane były akurat egzaminy pisemne z polskiego i matematyki, a te akurat zdawałam - mówi.

Basia wyznaje, że by móc zdać dobrze maturę, musiała uczęszczać na korepetycje z matematyki, by nieco poprawić swoją wiedzę. Na całe szczęście aktorce udało się zdać wzorowo, a tym samym umożliwiło jej to dostanie się na wymarzone studia.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu
  3. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  4. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  5. 17 lat temu zmarł najśmieszniejszy aktor "Kiepskich". Dziś prawie nikt nie wie, gdzie jest grób artysty
  6. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach

Źródło: GALA

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News