Kurdej-Szatan nago w wannie z córką. Szokujące nagranie

Kurdej-Szatan nago w wannie z córką. Szokujące nagranie Źródło: Fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Na artystkę spadła jednak właśnie fala ogromnej krytyki. Pokazała bowiem w internecie nagranie, na którym kąpie się w wannie z 7-letnią córką.

Widzowie znają Kurdej-Szatan przede wszystkim z serialu "M jak Miłość" oraz reklam sieci komórkowej Play. Poza tym kojarzona jest z głośnym mówieniem o tym, jak ogromnym zagrożeniem może okazać się borelioza, gdyż sama na nią zachorowała.

Barbara Kurdej-Szatan w ogniu krytyki

Fani najczęściej wypowiadają się na jej temat w bardzo ciepłych słowach. Tym razem wielu z nich zarzuciło jednak aktorce, że przesadziła, publikując nowe nagranie na swym koncie na Instagramie. Wielu z nich zarzuca jej, że zdecydowanie przekroczyła granice prywatności nie tylko swojej, ale również swojego małego dziecka. Zauważają, że takie nagranie może być prawdziwą pożywką dla pedofila, a dzieląc się nim w sieci popełniła poważny błąd.

Burza w komentarzach

Widzimy na nim bowiem Kurdej-Szatan, która naga wygłupia się i śpiewa w wannie z 7-letnią córką. Chociaż na samym filmie nie ujrzymy niczego czysto kontrowersyjnego, internauci twierdzą, iż nie powinna ona pokazywać w internecie tak intymnych momentów. Niektórzy tłumaczą także, iż kąpiele z dzieckiem w takim wieku nie są dobrym pomysłem, gdyż wydają im się gorszące. Czy wy także uważacie, że artystka przesadziła, pokazując widzom podobne nagranie?
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czterdziestolatka kochali wszyscy. Jeden błąd zniszczył mu życie
  2. Aktor „M jak Miłość” miał wypadek. Musiał przejść ciężką operację
  3. Córka Kwaśniewskiego straciła kontrolę! Jest przerażona, nie ma już siły
Następny artykuł