Barbara Kurdej-Szatan odbiła chłopaka innej! Sensacyjne informacje

Barbara Kurdej-Szatan odbiła chłopaka innej! Sensacyjne informacje

Barbara Kurdej-Szatan zapracowała sobie na wizerunek ciepłej, kochanej kobiety. Niewiele osób jednak wie, że aktorka ma trochę za uszami. Kiedyś odbiła chłopaka innej! To sensacyjne informacje.

Barbara Kurdej-Szatan od lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim z Rafałem Szatanem, który również jest artystą i występuje jako wokalista. Właśnie sam zaczyna robić karierę, ma dołączyć do obsady "M jak Miłość" i wziąć udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Okazuje się, że para poznała się raczej w kontrowersyjnych warunkach. Kiedy Barbara Kurdej spotkała Rafała Szatana ten... miał dziewczynę! Jak widać, aktorce w niczym to nie przeszkadzało, skoro ostatecznie to jej mężem został mężczyzna.

Barbara Kurdej-Szatan odbiła męża z rąk innej dziewczyny

Poznali się 8 lat temu podczas pracy w Gliwickim Teatrze Muzycznym przy spektaklu „Hair”. Podobno od razu między nimi mocno zaiskrzyło. To Barbara sprawdziła go w sieci i dowiedziała się, że jest od niej dwa lata młodszy i do tego - kogoś ma. Mimo to, Rafał zdobył numer Basi i zaczęli ze sobą SMS-ować. Potem sprawy potoczyły się błyskawicznie i po 5 miesiącach para była już zaręczona. Najwyraźniej poprzedni związek Rafała ani dla niego, ani dla Barbary nie stanowił żadnego większego problemu. Szkoda, że porzucona dla innej dziewczyna na pewno to przeżyła. - Zawsze mogę na Rafale polegać. Kiedy mam intensywny czas w pracy, wiem, że on o wszystko zadba. To nie jest facet, który nie potrafi zrobić śniadania czy włączyć pralki. Ma dwa lata młodszą siostrę Martynę, którą w młodości sporo się zajmował, pomagając swojej mamie. On jest niesamowity! Potrafi nawet zapleść Hani wymyślne warkoczyki do przedszkola - mówi o swoim mężu aktorka. No cóż, chyba jednak nie zawsze można było na nim aż tak polegać. hcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wiśniewski stracił(!) włosy, wygląda jak potwór. KOSZMARNA przemiana gwiazdora
  2. Jarosław Kaczyński okrutnie poniżony! Śmieje się z niego cała Polska
  3. Szczepionki – fakty i mity
  4. UWAGA! Śmiertelny wirus atakuje psy w Polsce, epidemia zabija czworonogi
  5. Święto w internecie! Posiadacz najsłynniejszego dowodu w Polsce obchodzi urodziny
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News