Kim jest mąż Barbary Kurdej Szatan? To prawdziwa gwiazda

Kim jest mąż Barbary Kurdej Szatan? To prawdziwa gwiazda Źródło:

Mąż Barbary Kurdej Szatan nie jest postacią znikąd. Okazuje się, że jest całkiem znanym muzykiem, który jest rozpoznawalny i ceniony w branży za swój talent. Szczyt popularności zdobył dzięki małżeństwu z Barbarą Kurdej Szatan, ale wcześniej również nie był postacią anonimową. Kim jest mąż Barbary Kurdej Szatan?

Mąż Barbary Kurdej Szatan, znając temperament, wybuchowy charakter i to, że do celebrytki ustawiały się długie kolejki różnych mężczyzn, musiał być postacią nietuzinkową. O piękną Basię zabiegały tysiące różnych facetów, którzy wyobrażali sobie wspólne życie z gwiazdą "M jak Miłość". Ona wybrała jednak jego.

Kim jest mąż Barbary Kurdej Szatan?

Mąż Barbary Kurdej Szatan to Rafał Szatan, przystojny mężczyzna pochodzący z Lublina. Jest muzykiem i aktorem musicalowym urodzonym 24 kwietnia 1988 roku. Nietrudno zauważyć, że 30-letni mąż Kurdej-Szatan jest... młodszy od swojej wybranki o 3 lata! Barbara nie przejmowała się jednak utartymi w Polsce schematami i zdecydowała się wyjść za mąż za młodszego partnera. Mąż Barbary Kurdej Szatan jest utalentowanym muzykiem, który szlifował swój talent w katowickiej Akademii Muzycznej na wydziale Jazzu oraz muzyki rozrywkowej, na który niełatwo się dostać. Być może Rafał Szatan zdobył serce Basi wspólną pasją. Również jest zakochany w aktorstwie i gra w musicalach, między innymi w Gliwickim Teatrze Muzycznym na Śląsku. Muzyk pojawiał się również w telewizji. Był wokalistą w kultowym programie "Jaka to melodia", kiedy prowadził go jeszcze Robert Janowski. Następnie wraz z Barbarą Kurdej Szatan, mąż pojawił się w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz X-Factor. Razem stworzyli również wokalny duet podczas Sylwestra Polsatu. Obecnie mąż Barbary Kurdej Szatan rozpoczyna swoją karierę wokalną. Piosenkarz wypuścił do sieci między innymi utwór "Hit" wraz z oficjalnym teledyskiem.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Barbara Kurdej Szatan: Mąż daje mi to, że jest BOSKO

Barbara Kurdej Szatan podkreśla, że jej mąż daje jej to, że "jest bosko". Chce, by chwila trwała i nic się nie zmieniało. Sam Rafał Szatan deklaruje, że w żadne sposób nie przeszkadza mu to, iż jego żona jest od niego znacznie bardziej popularna. Od początku kariery był związany z aktorstwem, muzyką oraz show biznesem, dlatego był przyzwyczajony do obecności u boku prawdziwych gwiazd. On sam jest coraz bardziej rozpoznawalny i nie widzi przeszkód w tym, że Barbara Kurdej Szatan zarabia więcej i to ją na ulicy częściej proszą o autografy. Wszystko wskazuje na to, że Barbara Kurdej Szatan i jej mąż tworzą razem wspaniałą parę, która ma już dziecko i razem planuje swoją wielką przyszłość. Na pewno Basia będzie wspierać swego partnera w jego świeżo rozpoczętej karierze wokalnej na szeroką skalę. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabiają skoczkowie? Zwycięzcy zgarniają fortunę
  2. Piotr Żyła przerwał. Justyna ujawnia kulisy rozpadu małżeństwa
  3. Justyna Żyła wywołała awanturę w Polsacie! To się musiało tak skończyć
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
Następny artykuł