Fani ostrzegają Basię Kurdej-Szatan! Kim jest mąż gwiazdy?
Mateusz Wysokiński - 20 Stycznia 2019

Fani ostrzegają Basię Kurdej-Szatan! Kim jest mąż gwiazdy?

Barbara Kurdej-Szatan znalazła się w poważnych tarapatach? Fani przestrzegają aktorkę w sprawie jej własnego męża. Czy uwielbiana przez polskich telewidzów gwiazda ma się czego obawiać?

Barbara Kurdej-Szatan to bez wątpienia jedna z bardziej lubianych postaci polskiej telewizji. Artystka, która co tydzień podziwiana jest przez tysiące telewidzów oglądających "M jak Miłość", mogła znaleźć się w centrum wielkich problemów i to wszystko przez jej męża. Czy aktorka poradzi sobie z komentarzami internautek, które mogą zwiastować nawet koniec jej małżeństwa?

Barbara Kurdej-Szatan będzie miała problemy? Polki upominają się o męża aktorki

To, że Rafał Szatan w ciągu ostatniego roku stał się tak popularny, jak jego atrakcyjna żona, mogliśmy przekonać się na podstawie zainteresowania, jakie zaczął wzbudzać były wokalista Rh+. Mężczyzna w ciągu ostatnich 12 miesięcy wziął udział w dwóch ważnych projektach telewizyjnych - telenoweli "M jak Miłość", jak też programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W każdym z nich mężczyzna zaprezentował się w świetnej formie, co zauważyły szczególnie fanki mężczyzny, nieszczędzące mu komplementów w prowadzonych przez niego social mediach. Takie zainteresowanie mężczyzną może nie spodobać się Barbarze Kurdej-Szatan, która zapewne jest zazdrosna o swojego męża, szczególnie czytając owe komentarze.

Rafał Szatan wzbudza niezdrowe emocje wśród fanek?

Komentarze w internecie, które dotyczą wokalisty i aktora, pozwalają spekulować, że zakochana w swoim mężu gwiazda telenoweli TVP może się czuć po prostu zazdrosna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
12 najsławniejszych kotów świata [ZDJĘCIA]12 najsławniejszych kotów świata [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
- Wow. Pan Rafał dzisiaj jak zawsze piękny; Hej przystojniaku, gdyby nie żona, to już miałbyś mój numer, hihi; Szkoda, że zajęty, Pani Basiu proszę uważać, żeby ktoś Pani męża nie podebrał; No nic dziwnego, że go wszędzie zapraszają, jak taki ładny - czytamy komentarze internautek. Czy Barbara Kurdej-Szatan rzeczywiście ma powody do obaw w związku z sytuacją, w jakiej znalazł się jej mąż? A może gwiazda przeświadczona jest o miłości swojego ukochanego tak bardzo, że nie obawia się "podebrania" męża przez którąś z fanek? To oczywiście "tylko" komentarze, jednak wziąwszy pod uwagę fakt, że Rafał Szatan bywa dziś na salonach coraz częściej, a rozochocone fanki nie śpią, można przypuszczać, że jego żona ma powody do obaw. O niedwuznaczną sytuację wszakże wcale nie jest trudno, a jeśli komuś bardzo zależy, to gotów jest ją sprowokować za wszelką cenę. Niewątpliwie zarówno Rafał Szatan, jak i jego żona mają za sobą bardzo udany rok, w którym nie brakowało ich na łamach największych polskich magazynów i portali plotkarskich. Czy przystojny małżonek w tym roku będzie tak samo rozchwytywany przez fanki?ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile waży Omenaa Mensah? Wszystkiego można się było spodziewać, ale nie TEGO!
  2. Gdzie mieszka Maryla Rodowicz? Gwiazda mieszka jak prawdziwa KRÓLOWA! Zemdlejecie z zachywtu
  3. Michał Szpak przygotował prawdziwą petardę. Fani oszaleją
  4. Niespodziewane doniesienia o Beacie Kozidrak! Odebrało nam mowę
  5. Małgorzata Rozenek prosi o pomoc. Fani są wzruszeni jej apelem
  [view-gallery id=210670]
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News