Nie uwierzycie, kim jest mama Barbary Kurdej-Szatan. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem

Nie uwierzycie, kim jest mama Barbary Kurdej-Szatan. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Źródło: Youtube.pl/JastrzabPost

Barbara Kurdej-Szatan jest dziś jedną z bardziej zapracowanych gwiazd telewizji. Jej popularność sprawiła, że media zainteresowały się również losami mamy aktorki. Jesteśmy pod wrażeniem, dowiadując się, jak wyglądają relacje aktorki z mamą.

Barbara Kurdej-Szatan, wypłynęła na fali popularności w serialu "M jak Miłość". Dziś nie jest jednak już uroczą blondynką z reklamy sieci Play, a prezenterką i prowadzącą wielkie produkcje w Telewizji Polskiej, np. Voice of Poland. Jej pozycję w branży ugruntował ostatni Sylwester w TVP, który m.in. dzięki prowadzącej został podsumowany na plus.

Barbara Kurdej-Szatan dała popalić jako nastolatka? Wspomnienia mamy robią furorę!

Zainteresowanie osobą Kurdej-Szatan przekłada się na zaciekawienie fanów jej życie prywatnym. Podkręca je poniekąd małżeństwo z Rafałem Szatanem, a całości dopełniają kolejne wpisy gwiazdy TVP na Instagramie. Jednak nie tylko z mediów społecznościowych możemy dowiedzieć o nieznanych kulisach życia gwiazdy. 

Portal Lelum.pl przypomina wyjątkowe słowa Elizy Wyszkomirskiej-Kurdej, prywatnie mamy Barbary Kurdej-Szatan. Mało kto uwierzyłby w matczyną relację i opowieści o młodej Basi.

Matczyna troska o córkę trwa do dziś

Dowiadujemy się np. że aktorka "M jak Miłość" była jako nastolatka wziętą imprezowiczką, co momentami irytowało panię Elizę. Z wywiadu, którego udzieliła redaktor Małgorzacie Ohme wynika, że mama prezenterki TVP była nauczycielką języka polskiego, później pracowała jako dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury. To chyba najlepszy dowód na "kulturalne" tradycje w domu rodziny Kurdej, które miały kolosalny wpływ na ukształtowanie gwiazdy TVP.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mała Basia miała m. in. sposobność podglądania przygotowań do festiwalów w Opolu. 

- Kochała to. Była tam od rana do nocy, na próbach i na zapleczu - mówiła mama aktorki dla Plejady. 

Czytamy, że córka mogła liczyć na mamę, również w trudnym wieku nastoletnim. Dowiedzieliśmy się także, że to właśnie pani Eliza zaprowadziła dziewczynkę do ginekologa, aby ta przygotowała ją na myślenie o pierwszym razie. A to zaledwie jeden przykład matczynej troski, która trwa do dziś. Panie pozostają w zażyłych relacjach - mama przeprowadziła się nawet do miejscowości nieopodal Warszawy by być bliżej córki, ale też pomóc w opiece nad wnuczką.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  2. Julia Wieniawa pokazała się w bikini! Zemdlejecie z wrażenia. Ma IDEALNE ciało!
  3. Do sieci trafiło zdjęcie Julii Wieniawy w bikini. Oczy wychodzą z orbit!
  4. Przy Wiśniewskim zrozumiała, że jest lesbijką?! Szokujące słowa piosenkarza
  5. Ślubna tragedia. Nie żyje panna młoda, nagle zaczęła wymiotować krwią

źródła: Lelum, Plejada

Następny artykuł