Kurdej-Szatan ujawniła prawdę o swoim małżeństwie. W sieci zawrzało

Kurdej-Szatan ujawniła prawdę o swoim małżeństwie. W sieci zawrzało

Barbara Kurdej-Szatan stała się niezwykle popularna za sprawą roli w kultowym serialu "M jak Miłość". Piękną blondynkę widzowie pokochali natychmiast. Później przyszedł czas na pierwszoplanowe role w popularnych romantycznych komediach. Okazuje się jednak, że jej zawodowy sukces miał negatywny wpływ na jej związek. Co się wydarzyło w jej małżeństwie?

Barbara Kurdej-Szatan z dnia na dzień stała się niezwykle popularna. Każdy znał piękną, uśmiechniętą blondynkę z reklamy operatora komórkowego. Później, zagrała w pełnometrażowych produkcjach na dobre wkraczając do polskiego show biznesu. Ciepła, serdeczna i przebojowa - miała jednak problem w małżeństwie. Okazuje się, że z jej sławą nie mógł sobie poradzić mąż Rafał Szatan. Co się wydarzyło w życiu pary?

Barbara Kurdej-Szatan miała konflikt z mężem. Co się wydarzyło między dwojgiem artystów?

Napięta atmosfera i dni pełne milczenia - w małżeństwie pary Szatan od dawno nie iskrzyło. Konflikty spowodowane sławą Basi sprawiały, że jej mąż miał się czuć zazdrosny. Pomimo szczęścia, jakie miała przeżywać kobieta, on nie mógł się cieszyć z jej sukcesów. O wszystkim poinformował znajomy pary.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Rafał miał już dość określania go mianem: ‘męża znanej żony’. To nie wpływało dobrze na ich relacje - powiedział znajomy pary. Gdy Rafał dostał propozycję dołączenia do ekipy nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo", Basia miała odetchnąć z ulgą. Zdaniem osoby z otoczenia pary, chciała, aby jej mąż również mógł zdobyć popularność. To w jej ocenie, uspokoiłoby napiętą atmosferę, a jemu miało pomóc w zrozumieniu żony. Komentarze w sieci wyraźnie wskazują, że mężczyzna jest kojarzony... ze swoją żoną. - Może on czuł się kastrowany jako mąż swojej żony w czasie gdy ona grała pierwsze skrzypce i tak naprawdę to ona zarabiała na dom - mogliśmy przeczytać w sieci. - Po prostu znudziła mu się. Po co tworzyć jakieś historie? Czas na zmianę i tyle. Normalna rzecz - pojawia się dalej. Rafał Szatan jest muzykiem i aktorem musicalowym. Często bierze udział w produkcjach teatralnych. Niedawno pojawił się na planie serialu "M jak Miłość". Tam zagrał mężczyznę uwodzącego... nastolatkę. Szybko się okazało, że nazwisko jego żony może także jemu przynieść sławę. Postanowił więc przyjąć propozycję od Polsatu. Występuje w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Artysta udziela wywiadów i coraz częściej pojawia się w mediach. Czy para wytrzyma burzę i pozostanie sobie wierna?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Znana z TVN celebrytka na ustach całej Polski! Rutkowski ZDRADZAŁ z nią narzeczoną!
  2. NIEMOŻLIWE! To pierwszy taki przypadek w historii, widzowie TVN wgnieceni w podłogę
  3. Jej tragiczna śmierć wstrząsnęła fanami "M jak miłość". Na zawsze pozostanie w naszych sercach
  4. Polak uratował wyjątkowego zwierzaka i z nim zamieszkał. Historia obiegła już świat
  5. Znaki zodiaku polskich gwiazd. Z kim dzielisz los?
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News