Barbara Kurdej-Szatan ma dość. Fani nie mają litości! "Sama jest sobie winna"

Barbara Kurdej-Szatan ma dość. Fani nie mają litości! "Sama jest sobie winna"

Jeszcze kilka lat temu Barbara Kurdej-Szatan była znana tylko z reklam jednej z sieci komórkowych. Dziś jest popularną aktorką, laureatką czterech telekamer, w tym jednej złotej. Sława zaczyna przytłaczać gwiazdę, a ta nie przebiera w słowach złości i goryczy. Fani odpowiadają!

Zawsze szeroko uśmiechnięta i pozytywna - tak odbierana przez widzów aktorka, pokazała nieznaną dotychczas, bardziej mroczną stronę swojej osobowości. Od zawsze wiadomo, iż osoby publiczne narażone są na szczególną krytykę na szeroką skalę, Barbara Kurdej-Szatan prawdopodobnie chwilami o tym zapomina.

- Nie mogłam zasnąć do 3 w nocy. Jaki okropny natłok myśli wtedy się ma... Oczywiście czytałam wszystko, włącznie z tysiącem okropnych komentarzy na swój temat i już miałam w głowie potwornie długi esej na temat tego, jacy wszyscy są wszystkowiedzący, jacy wyniośli, jak pozjadali rozumy na każdy temat, jak chętnie i łatwo oceniają, jak myślą , że mnie znają... A nie znają w ogóle... Oprócz moich przyjaciół i rodziny, którym dziękuję za to, że są. Media, wywiady czy role - to tylko pewien inny świat. Ale wiecie co? Jeśli macie jakieś głupie myśli, to przeczekajcie zawsze - nadchodzi nowy dzień i jest lepiej i właśnie nadszedł i życzę wszystkim, abyście spędzili go pięknie!!! Ja mam taki zamiar i jeśli macie ochotę tu być - dziękuję, że jesteście - czytamy we wpisie pod na Instagramie aktorki.

Fani reagują na wpis

Nie trzeba było długo czekać na reakcję czytających. Pojawiły się zarówno głosy krytyki jak i wsparcia. - Jesteś sama sobie winna. Nie chwal się, rób swoje. Wzoruj się na lepszych i ucz się od nich. Poza tym naprawdę jesteś aktorką jednej emocji, skrzeczącego głosu i jednego uśmiechu. - A może pani powinna trochę odpocząć? I nam dać odpocząć od siebie? To już dawno przestało być słodkie i urocze, teraz wydaje się sztuczne i uciążliwe - krytykują internauci. Nie zabrakło jednak też słów wsparcia. - Nie ma co zaprzątać sobie głowy głupimi, złośliwymi czy obraźliwymi komentarzami. Tak jak Pani mówi, tylko rodzina i przyjaciele znają Panią naprawdę, reszta to fikcja. - Zazdrość ludzka mnie rozwala, nie słuchaj ich, jesteś wspaniała - wspierają aktorkę fani.

W jakich filmach zagrała Barbara Kurdej-Szatan?

W drobnych występach Basię mogliśmy zobaczyć już w 2005 i 2006 roku, gdzie zagrała m. in. epizodyczne role w produkcjach takich jak: "Alga", "Plebania" czy "Iskra". Poważniejsze role celebrytka zaczęła otrzymywać od kilku lat. Są to produkcje kinowe, takie jak: "Dzień dobry kocham Cię!", "Wkręceni 2" czy "Narzeczony na niby". Najbardziej znana jest jednak z roli w serialu "M jak Miłość". Jesteście fanami gry aktorskiej Basi Kurdej-Szatan? Barbara Kurdej-Szatan źródło Instargam/@kurdejszatanZOBACZ TAKŻE:
    1. Horror Małgorzaty Kożuchowskiej! Jej wakacje zamieniły się w koszmar
    2. Julia Wróblewska cieszyła się z rozjechania lisa. Teraz będzie miała dziecko
    3. Koszmarny atak na Oliwię Bieniuk. "Kiedy sesja w Playboyu? Mama sobie nie żałowała"
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News