Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z M jak miłość. Przykre informacje dla fanów serialu

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z M jak miłość. Przykre informacje dla fanów serialu Źródło: fot.youtube.com/tvn

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie z "M jak Miłość"? Według doniesień z kultowej produkcji TVP, uwielbiana przez widzów gwiazda ma opuścić serial. Co stoi za decyzją gwiazdy i czy widzowie jeszcze kiedykolwiek zobaczą ją w serialu? Odpowiedź na te pytania może zszokować fanów hitowej telenoweli.

Barbara Kurdej-Szatan to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych aktorek występujących w obsadzie "M jak miłość". Artystka, która znajduje się właśnie w szczytowym momencie swojej kariery, jest bardzo rozchwytywana przez reżyserów, scenarzystów i producentów filmowych, którzy prześcigają się w propozycjach dla uznanej przez widzów gwiazdy "M jak Miłość". Pomimo uznania, artystka będzie chciała zrobić sobie przerwę od grania. Wszystko przez jej plany dotyczące chęci ponownego zajścia w ciążę przez aktorkę.

Barbara Kurdej-Szatan odejdzie przez ciąże?

Pomimo tego, że gra w telenoweli TVP umocniła pozycję Kurdej-Szatan jako gwiazdy polskiego show-biznesu, to wiele wskazuje na to, że gwiazda będzie musiała opuścić plan produkcji. Powodem tej decyzji, która bez wątpienia zasmuci tysiące polskich widzów jest fakt, że gwiazda obecnie stara się o dziecko ze swoim mężem i chciałaby odpoczywać, zamiast przejmować się grą aktorską.

- Było dużo nerwów dla mnie i było to ogromne obciążenie. Myślę, że jak będę miała kolejne dziecko, jak będę miała, to chyba jednak wolałabym spokojniej przeżyć te pierwsze miesiące. Aczkolwiek daliśmy radę, nic złego się nie wydarzyło. Hania była wśród nas. Była cały czas na próbach - powiedziała w rozmowie z Plejadą serialowa Asia z "M jak miłość".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy producenci pozwolą Kurdej-Szatan wrócić?

Nie da się ukryć, że rola Asi zaskarbiła serca telewidzów, którzy uwielbiają kreację aktorki w M jak Miłość. Pomimo tego, że aktorka otwarcie deklaruje, że będzie za jakiś czas potrzebować odpoczynku z planu, to nieoficjalnie mówi się, że producenci mogą wykorzystać stan błogosławiony artystki, sprawiając, że jej postać serialowa sama będzie spodziewać się dziecka.

Czy produkcja kultowej telenoweli zdecyduje się na taki ruch? A może aktorka rzeczywiście nie da się przekonać, żeby występować, będąc w ciąży? Pomimo tego, że gwiazda, jak też samo TVP nie dało jeszcze oficjalnego komunikatu dotyczącego odejścia Kurdej-Szatan z produkcji, to fani już teraz obawiają się, że gwiazda odejdzie z serialu na zawsze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Monika Olejnik mieszka w domu Wiesława GOMÓŁKI?! To prawdziwa rezydencja!
  2. Małgorzata Kożuchowska ma idealne ciało. Chodakowska i Lewandowska zzielenieją z zazdrości!
  3. Brytyjczycy są oburzeni. Chory psychicznie brat księżnej w centrum obrzydliwego skandalu
  4. DDTVN straszy Polaków trującym jedzeniem. Każdy z nas tak jada
  5. Dzisiaj tysiące Polaków ruszy do Lidla. Wyjątkowy dzień

 

źródło:SuperExpress

Następny artykuł