Barbara Kurdej-Szatan kusi w samym kusym staniku. "Wygląda, jakbyś robiła je z sedesu"

Barbara Kurdej-Szatan kusi w samym kusym staniku. "Wygląda, jakbyś robiła je z sedesu" Źródło: screen/Youtube.com/Dominik Teusz

Barbara Kurdej-Szatan niekiedy na swoim profilu instagramowym zamieszcza naprawdę odważne zdjęcia. Tym razem aktorka kusi internautów pozując w samym staniku.

Barbara Kurdej-Szatan to jedno z najgłośniejszych nazwisk w całym polskim show-biznesie. Aktorkę możemy zobaczyć w hitowych serialach, takich jak, chociażby "M jak miłość", na deskach teatru oraz w roli konferansjerki. Dzięki swojej pracy udało jej się zebrać wokół siebie niemałe grono fanów, które na bieżąco obserwuje jej aktywność zawodową oraz tą internetową, a na jej profilach w mediach społecznościowych mogą znaleźć naprawdę ciekawe zdjęcia oraz nagrania.

Aktorka nie boi się publikować trochę odważniejszych zdjęć, na których bez skrępowania eksponuje swoje kobiece walory, a takie zdjęcie może zawrócić w głowie nie jednej osobie. Jednak nawet tak zmysłowe ujęcia czasami nie uniknął lekkich wpadek.

Barbara Kurdej-Szatan w samym staniku

Wchodząc na profil instagramowy aktorki jesteśmy dosłownie zalani ilością materiałów, które do tej pory zdążyła udostępnić. Jednak uwagę internautów przykuło zdecydowanie jedno z jej ostatnich zdjęć. Widzimy na nim Barbarę Kurdej-Szatan siedzącą w swojej garderobie, a samo zdjęcie przedstawia odbicie aktorki w lustrze. Co więcej, ma na sobie kostium sceniczny z musicalu Chicago, który znacznie więcej odsłania, niż zasłania.

Nie da się ukryć, że zdjęcie tak pięknej aktorki w samym staniku przykuwa uwagę, szczególnie męskiej części jej wielbicieli, ale niektórzy zwrócili uwagę, że sama fotografia nie wygląda do końca korzystnie.

Komentarze na temat najnowszego zdjęcia Kurdej-Szatan: "Jakbyś robiła je z sedesu"

Niektórzy internauci w swoich komentarzach zaznaczają, że aktorka wygląda tak, jakby właśnie korzystała z toalety. Oczywiście w innych nie mogło zabraknąć całej masy komplementów odnośnie do samego spektaklu, jak i samego wyglądu aktorki.

 - To zdjęcie wygląda, jakbyś robiła je z sedesu - pisze jeden z internautów.

 - Przepięknie Basiu wyglądasz i te walory super - czytamy.

 - Kocie ... żeby w takiej pozie robić fotkę - dodaje internautka.

Zdjęcie zostało opublikowane zaledwie wczoraj i już zebrało prawie 40 tysięcy polubień, a ich liczba podobnie jak i komentarzy cały czas rośnie. Widać po tym, że Barbara Kurdej-Szatan zawsze może liczyć na swoich fanów.

Barbara Kurdej-Szatan fot. instagram.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Rodzice mogą być winni tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. Ogromny pożar hali. Na pomoc ruszyło 50 zastępów straży pożarnej
  4. Stuhr o wyniku eurowyborów. "Trudno ogarnąć rozumem sytuację w Polsce"
  5. Zakonnica wybierała głuche ofiary, księża gwałcili. "Założyła mi pieluchę, by ukryć krwawienie"

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News