Kurdej-Szatan przechodzi kryzys. Jest bardzo samotna

Kurdej-Szatan przechodzi kryzys. Jest bardzo samotna

Barbara Kurdej-Szatan sprawia wrażenie bardzo radosnej i spełnionej kobiety. Jest jednak aktorką i najwyraźniej dobrze skrywa swoje prawdziwe emocje, bowiem przechodzi poważny kryzys. Towarzyszy jej okropna samotność. 

Barbara Kurdej-Szatan jest uwielbianą aktorką i sprawia wrażenie bardzo szczęśliwej prywatnie kobiety. Jest żoną również artysty - Rafała Szatana i matką małej Hani. Niestety, teraz przeżywa ona prawdziwy kryzys. Mija siedem lat od momentu, w którym Barbara Kurdej-Szatan powiedziała Rafałowi Szatanowi sakramentalne "tak". Najpierw to on żył w cieniu wielkiej kariery swojej żony, ale teraz to do niego należy ten czas.

Barbara Kurdej-Szatan czuje się osamotniona

Rafał Szatan zaczyna robić prawdziwą karierę. Teraz to jego sławna żona będzie musiała jakoś poradzić sobie z tym, że jej mąż może stać się sławniejszy od niej. Dodatkowo po takim czasie od ślubu u wielu par pojawiają się pierwsze zgrzyty. - Pamiętam, że przywoziłem Haneczkę do teatru, aby Basia mogła ją nakarmić - wspominał niedawno w rozmowie z dziennikarzami Rafał. Teraz to ona będzie musiała wziąć na siebie większość obowiązków domowych i rodzinnych. Rafał bowiem nie tylko planuje grać więcej spektakli w teatrach, ale również angażuje się w produkcje serialowe, m.in. w kultowe "M jak Miłość". Weźmie on także udział w najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". - Pamięta, że kiedy realizowała się zawodowo, on ją wspierał. Czuje, że ma wobec niego dług i choć on jej nie wypomina ostatnich lat, to ona pragnie mu się zrewanżować - mówi o Barbarze Kurdej-Szatan jej znajomy. Pytanie, czy chęci wystarczą, czy zwycięży jednak poczucie samotności. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Prognozy lekarzy nie dały jej najmniejszych szans. Nieodwracalne zmiany w życiu gwiazdy Top Model
  2. Smutne słowa Maryli Rodowicz! Gwiazda powiedziała o zawale
  3. Legendarny gwiazdor polskiej muzyki zniesmaczył fanów. Obrzydliwe video
  4. Przycinanie uszu i ogonów: ten makabryczny proceder nadal ma miejsce w Polsce
  5. Martyna Wojciechowska NIE nazywa się Martyna. Oto jej PRAWDZIWE imię
Źródło: pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News