Oburzająca burza wokół Basi Kurdej-Szatan. Media informują o awanturze z dziennikarką TVP

Oburzająca burza wokół Basi Kurdej-Szatan. Media informują o awanturze z dziennikarką TVP Źródło: youtube.com/Wideoportal

Barbara Kurdej-Szatan nie wygląda na osobę skłonną do konfliktów, jednak ostatnie doniesienia pokazują co innego. Gwiazda M jak miłość podobno pokłóciła się z jedną z najbardziej lubianych dziennikarek TVP. To, co sprowokowało konflikt, może zaskoczyć wszystkich fanów.

Barbara Kurdej-Szatan jest kojarzona ze spokojną i łagodną naturą. Gwiazda stara się zawsze z uśmiechem odpowiadać na wszystkie pytania, troszczy się o środowisko oraz stroni od skandali. Mało kto mógłby się spodziewać, że uwielbiana aktorka popadnie w konflikt z dziennikarką pracującą w tej samej stacji. Jak donoszą media, rozchodzi się o władzę.

Barbara Kurdej-Szatan jest zazdrosna o dziennikarkę? Podobno się pokłóciły

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak zajęć. Gwiazda ma bardzo napięty grafik: gra w dwóch serialach, prowadzi kilka programów, w tym "Dance dance dance" i "The voice kids", gra w reklamach Playa oaz występuje na deskach teatru. Mimo to, podobno chciała poprowadzić jeszcze jedno show - "Sanatorium miłości". 

Właśnie to miało być powodem sprzeczki z dziennikarką Martą Manowską. Aktorka bardzo chciała dostać ten program, jednak nie został jej przydzielony. Zazdrosna o ciągle umacniającą się pozycję rywalki, Barbara Kurdej-Szatan miała się z nią pokłócić. 

Jak donoszą media, blondynki rywalizują ze sobą o wpływy w TVP. Każda z nich ma być zazdrosna o oferty otrzymywane przez tę drugą, a do tego mają za sobą prywatnie po prostu nie przepadać. Fani nie mogą uwierzyć, że słodka sprzedawczyni z reklam sieci komórkowej może być zdolna do takiej zawiści. Słowa gwiazdy mogą rozwiać ich wątpliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda M jak miłość komentuje doniesienia o konflikcie. Słowa gwiazdy wszystko wyjaśniają

Dziennikarka magazynu "Party" postanowiła osobiście zapytać celebrytkę, czy to rzeczywiście prawda, że atmosfera między nią a Martą Manowską jest napięta. Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała jej z szerokim uśmiechem.

- Ja się w ogóle zdziwiłam, szczerze mówiąc, tym artykułem i dlaczego akurat nas porównali. Bo jakoś nie wpadłabym na to (...). Chyba tylko dlatego, że ja też prowadzę różne programy i też w TVP, ale oprócz tego jestem aktorką i tym się głównie zajmuję. Więc tym bardziej to porównanie było dla mnie absurdalne, ale może ktoś widział w tym jakiś sens - powiedziała. 

Aktorka zaprzeczyła, żeby kiedykolwiek miała konflikt z prowadzącą "Rolnik szuka żony". Co więcej, dodała, że w zasadzie nie zna jej prywatnie, bowiem widziały się tylko raz. Podkreśliła też, że najbardziej ceni sobie aktorstwo i to przede wszystkim na tym polu chce się realizować. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

Źródło: Party

Następny artykuł