Barbara Kurdej-Szatan o konflikcie
youtube.com/Wideoportal
Sara Osiecka - 30 Kwietnia 2019

Oburzająca burza wokół Basi Kurdej-Szatan. Media informują o awanturze z dziennikarką TVP

Barbara Kurdej-Szatan nie wygląda na osobę skłonną do konfliktów, jednak ostatnie doniesienia pokazują co innego. Gwiazda M jak miłość podobno pokłóciła się z jedną z najbardziej lubianych dziennikarek TVP. To, co sprowokowało konflikt, może zaskoczyć wszystkich fanów.

Barbara Kurdej-Szatan jest kojarzona ze spokojną i łagodną naturą. Gwiazda stara się zawsze z uśmiechem odpowiadać na wszystkie pytania, troszczy się o środowisko oraz stroni od skandali. Mało kto mógłby się spodziewać, że uwielbiana aktorka popadnie w konflikt z dziennikarką pracującą w tej samej stacji. Jak donoszą media, rozchodzi się o władzę.

TVP o śmierci bohaterkiDruzgocące informacje TVP. Nie żyje narodowa bohaterka, jej śmierć to wielka strata dla PolakówCzytaj dalej

Barbara Kurdej-Szatan jest zazdrosna o dziennikarkę? Podobno się pokłóciły

Barbara Kurdej-Szatan nie może narzekać na brak zajęć. Gwiazda ma bardzo napięty grafik: gra w dwóch serialach, prowadzi kilka programów, w tym "Dance dance dance" i "The voice kids", gra w reklamach Playa oaz występuje na deskach teatru. Mimo to, podobno chciała poprowadzić jeszcze jedno show - "Sanatorium miłości".

Właśnie to miało być powodem sprzeczki z dziennikarką Martą Manowską. Aktorka bardzo chciała dostać ten program, jednak nie został jej przydzielony. Zazdrosna o ciągle umacniającą się pozycję rywalki, Barbara Kurdej-Szatan miała się z nią pokłócić.

Jak donoszą media, blondynki rywalizują ze sobą o wpływy w TVP. Każda z nich ma być zazdrosna o oferty otrzymywane przez tę drugą, a do tego mają za sobą prywatnie po prostu nie przepadać. Fani nie mogą uwierzyć, że słodka sprzedawczyni z reklam sieci komórkowej może być zdolna do takiej zawiści. Słowa gwiazdy mogą rozwiać ich wątpliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

kinga rusinTe gwiazdy cierpią na choroby psychiczne. Niektóre nazwiska to prawdziwe zaskoczenieCzytaj dalej

Gwiazda M jak miłość komentuje doniesienia o konflikcie. Słowa gwiazdy wszystko wyjaśniają

Dziennikarka magazynu "Party" postanowiła osobiście zapytać celebrytkę, czy to rzeczywiście prawda, że atmosfera między nią a Martą Manowską jest napięta. Barbara Kurdej-Szatan odpowiedziała jej z szerokim uśmiechem.

- Ja się w ogóle zdziwiłam, szczerze mówiąc, tym artykułem i dlaczego akurat nas porównali. Bo jakoś nie wpadłabym na to (...). Chyba tylko dlatego, że ja też prowadzę różne programy i też w TVP, ale oprócz tego jestem aktorką i tym się głównie zajmuję. Więc tym bardziej to porównanie było dla mnie absurdalne, ale może ktoś widział w tym jakiś sens - powiedziała.

Aktorka zaprzeczyła, żeby kiedykolwiek miała konflikt z prowadzącą "Rolnik szuka żony". Co więcej, dodała, że w zasadzie nie zna jej prywatnie, bowiem widziały się tylko raz. Podkreśliła też, że najbardziej ceni sobie aktorstwo i to przede wszystkim na tym polu chce się realizować.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje John Singleton. Słynny reżyser „Chłopaków z sąsiedztwa”
  2. Aleksandra Kwaśniewska zniknęła z mediów! W ten sposób nie uciszy plotek o CIĄŻY
  3. Małgorzata Rozenek w stroju sprośnej uczennicy. Zdjęcie wbije was w fotele
  4. Rzekoma ofiara Bieniuka wydała wstrząsające oświadczenie. Nie możemy uwierzyć
  5. Synowa Katarzyny Dowbor pokazała swoją drugą twarz. Nikt nie znał jej od tej strony
  6. Cejrowski został wyrzucony z TVP. Podróżnik brutalnie szczerze o kulisach utraty pracy

prognoza pogodyBurze wielokrotnie spustoszyły Polskę. Te najgorsze wyrywały drzewa z korzeniamiCzytaj dalej

Źródło: Party

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News