Kurdej-Szatan czerwona od furii! Wybuchła i zmieszała ich z błotem
Malwina Kossela - 28 Czerwca 2018

Kurdej-Szatan czerwona od furii! Wybuchła i zmieszała ich z błotem

Barbara Kurdej-Szatan jest aktorką, która kojarzy się raczej z byciem osobą łagodną i pogodną. Niestety, jej również zdarza się nie wytrzymać. Teraz artystka jest czerwona od furii. Wybuchła i zmieszała ich z błotem.

Barbara Kurdej-Szatan nie poradziła sobie z emocjami. Na co dzień łagodna, uśmiechnięta aktorka zmieszała z błotem naszych piłkarzy, po tym, jak nie poradzili sobie na mundialu. Jest dosłownie w furii.

Wielu Polaków podziela nastoje aktorki. Nie wierzą, że polska drużyna, która była przez media kreowana na jedną z lepszych na mundialu - właśnie z niego odpada z hukiem. Kadra narodowa nie wygrała z Senegalem, nie wygrała z Kolumbią, a dziś zagra jedynie o honor z Japonią. Wiele osób nie wierzy, żeby i ten mecz udało nam się wygrać.

Barbara Kurdej-Szatan w furii

Barbara Kurdej-Szatan liczyła na Polaków tak, jak my wszyscy. Niestety, po takiej dawce porażki puściły jej emocje. Powiedziała szczerze, co myśli o grze drużyny Roberta Lewandowskiego. Nie owijała w bawełnę.

- Prawdą jest, że rzeczywiście widać było, że stać ich na więcej. To wszyscy wiemy. To już się wydarzyło. (...) Oni zarabiają tyle, że przecież powinni się zmobilizować. Oczywiście, że powinni się zmobilizować - mówiła aktorka w wywiadzie dla Party.pl. Te słowa z resztą potwierdza większa część Polaków.

- Nimi teraz kierują tak ogromne emocje... Nie wiem, czy stres ich sparaliżował, nie wiem co się wydarzyło, przecież to są tylko ludzie, przecież oni są świadomi tego, że to jest naprawdę bardzo ważna sprawa, że to jest mundial. Nie wierzę, w to, żeby to jakoś w ogóle mogli olać i nie skupić się na tym co robią. Myślę, że stres i zjadł (...) - starała się wytłumaczyć piłkarzy.

- Niech wracają do domu - powiedziała ostatecznie. Chyba wszyscy przyznajemy jej rację, czas na to najwyższy.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kaczyński okrutnie poniżył Szydło. Została zdegradowana
  2. Nagranie prześladuje Jakiego. Wolałby o nim zapomnieć
  3. TVP w ruinie. Kurski musiał sięgnąć po rozpaczliwy sposób
  4. Lewandowski w kolejnej reklamie! Polacy rozpętali piekło
  5. Przeszłość Marty Kaczyńskiej, o której nikt nie wie. Twarde FAKTY, z tym nie można dyskutować
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News