Kurdej-Szatan przerażona stanem zdrowia Fronczewskiego! Ruszyła mu na pomoc

Kurdej-Szatan przerażona stanem zdrowia Fronczewskiego! Ruszyła mu na pomoc Źródło: fot. instagram

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny pokazała, że ma naprawdę złote serce. Gdy dowiedziała się, że stan zdrowia Piotra Fronczewskiego nie jest najlepszy, natychmiast ruszyła mu z pomocą. Nie domyślicie się, co zrobiła uczynna aktorka!

Barbara Kurdej-Szatan znana jest ze swojego dużego serca i chęci niesienia pomocy. Piotra Fronczewskiego zna osobiście od kilku lat. Razem grają na planie serialu "W rytmie serca". Gdy Basia dowiedziała się, że podczas robienia zdjęć do kolejnego odcinka produkcji Piotr Fronczewski zasłabł i musiał być przewieziony do szpitala, przeżyła prawdziwy dramat. Natychmiast chciała poznać więcej informacji o stanie zdrowia starszego aktora. Ruszyła mu z pomocą nawet do szpitala.

Barbara Kurdej-Szatan pomaga Fronczewskiemu. Zrobiła coś wspaniałego

Najpierw Barbata Kurdej-Szatan wysłała Fronczewskiemu bukiet kwiatów. Jednak nie był to koniec wsparcia dla schorowanego aktora. Postanowiła, że będzie mu... gotować! Sama pilnuje swojej diety, więc jest gotowa przyrządzać Piotrowi zdrowe posiłki, byleby tylko poczuł się lepiej. Piotr Fronczewski ma 72 lata. W tak podeszłym wieku zdecydowanie warto zadbać o zdrowie, dobre jakościowo posiłki i aktywność fizyczną. Cieszymy się, że w młodszej aktorce znalazł tak niespodziewaną motywację i wsparcie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij nam maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kinga Rusin wściekła jak nigdy. "500+ nie pomoże, będziemy wymierać jak muchy"
  2. Gwiazdor DDTVN musiał przyjąć brutalny cios. Jest znienawidzony
  3. Justyna Żyła nie wytrzymała, wygadała wszystko. Dziecko z kochanką to dopiero początek
  4. Znęcanie się nad zwierzętami. Historia tego psa boleśnie rozerwie ci serce
  5. Córka Anny Przybylskiej czekała na tę wiadomość w napięciu. Wszystko już wiemy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News