Starsza ruda siostra Basi Kurdej-Szatan widziana we Florencji. Co tam robiła?

Starsza ruda siostra Basi Kurdej-Szatan widziana we Florencji. Co tam robiła? Źródło: youtube.com/Wideoportal

Barbara Kurdej-Szatan wraz z siostrą i koleżankami spędziła ostatnio udany czas we Florencji. Dowodzi tego relacja aktorki, którą podzieliła się na własnym profilu na Instagramie. Internauci natychmiast zaczęli wypytywać, jaki był powód tego nieoczekiwanego wyjazdu.

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się w sieci zdjęciem z intrygującego pobytu we Florencji. Aktorka i jedna z czołowych gwiazd rodzimego show-biznesu bawiła się we Włoszech w damskim gronie.

Barbara Kurdej-Szatan z siostrą i koleżankami bawiły we Florencji. Co tam robiły?

Na fotografii, którą aktorka wstawiła na swój Instagram, widzimy m.in. jej siostrę, Katarzynę Kurdej-Manię, z którą gwiazda TVP ma szczególnie bliską relację. Siostry bawiły się we Włoszech w szerszym gronie. Dziś oglądamy je na wspólnym zdjęciu na tle jednej z zabytkowych uliczek pięknego miasta.

Paniom towarzyszyły: Magdalena Kumorek, Dorota Kowalewska, Agata Duda-Gracz, Julia Rybakowska i Józefina Lander. 

- Florencja po babsku ! Z takimi inspirującymi kobietami zwiedzać świat to istna przyjemność! Lubicie babskie wyjazdy, spotkania i szaleństwa? Co Wam dają? - zapytała w swoim stylu pod zdjęciem pełnym energii i witalności Barbara Kurdej-Szatan.

Możemy jedynie domyślać się, że aktorka wespół z siostrą i koleżankami wybrały się na długą majówkę do Florencji. A może brały udział w wieczorze panieńskim? 

Zachęceni do dyskusji fani gwiazdy rozpisują się w komentarzach. Niektórzy zgadzają się, że klimat takich spotkań jest rzeczą wyjątkową.

- Ja uwielbiam babskie wyjazdy, tylko za rzadko mnie na nie zapraszają - pisze wprost jedna z fanek Barbary Kurdej-Szatan.

- Babskie wypady i spotkania są super. Można pogadać na tematy przy których faceci by usunęli z nudów. Bez stresu, bez obciachu, bez granic - nie owija w bawełnę kolejny z fanów. 

Fani komplementują gwiazdę TVP i jej siostrę. "Od twojej siostry bije takie fajne ciepło"

Inni nie szczędzili im komplementów. Słowa uznania skierowane były również w stronę siostry aktorki. Rudowłosa Katarzyna Kurdej-Mania ma się z czego cieszyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ale ma Pani piękną siostrę! - czytamy.

- Basiu Ty jesteś super dziewczyną, a od Twojej siostry bije takie fajne ciepło. A co do babskich wypadów, są najlepsze. Bawcie się dobrze - napisał kolejny z fanów na Instagramie.

Media już niejednokrotnie pokazywały, że siostry Kurdej regularnie spotykają się na podobnych wyjazdach. Tylko podziwiać tak bliską więź w najbliższej rodzinie. 

fot. Barbara Kurdej-Szatan Instagram

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. TVP: Nie żyje piękna dama. Została znaleziona MARTWA w pokoju hotelowym
  2. Ś.p. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska spisała MILIONOWY testament! Wiadomo, kto go odziedziczy, opadną Wam szczęki
  3. Zdjęcie wychudzonej Szostak wywołało burzę. "Kiedyś była śliczna"
  4. Koszmarna wpadka Roksany Węgiel na scenie. 14-latka na żywo popełniła niewyobrażalną gafę
  5. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  6. TVN przekazał wiadomość o koszmarnym wypadku. Ludzie ruszyli na pomoc

źródło: Jastrząb Post, Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News