Coś bardzo niepokojącego dzieje się z Kurdej-Szatan. Fani przerażeni

Coś bardzo niepokojącego dzieje się z Kurdej-Szatan. Fani przerażeni Źródło:

Barbara Kurdej-Szatan coraz częściej znika i nie utrzymuje kontaktu ze swoimi odbiorcami na profilach społecznościowych. Fani są przerażeni tym zachowaniem gwiazdy. Co złego wydarzyło się w życiu rozchwytywanej aktorki?

Barbara Kurdej-Szatan nigdy nie szczędziła czasu na kontakt z fanami. Regularnie publikowała posty w swoich profilach społecznościowych, głównie na Instagramie, ale także na Facebooku. Tym razem jednak coś się zmieniło - gwiazda zniknęła na kilka dni i od tamtej pory nie odpowiada na żadne pytania. Fani są przerażeni i zastanawiają się, czy w życiu popularnej aktorki na pewno wszystko dobrze się układa. Teraz Kurdej-Szatan postanowiła zdradzić co nieco o całej zaistniałej sytuacji.

Barbara Kurdej-Szatan znika z Internetu! Teraz tłumaczy dlaczego

Barbara Kurdej-Szatan w końcu opublikowała zdjęcie na Instagramie, w opisie wyjaśniając skąd jej nagłe zniknięcie. Jak się okazuje, niespodziewana zmiana spowodowana jest zwyczajnym zmęczeniem aktorki i brakiem czasu! Media społecznościowe pochłaniają codziennie kilka godzin z naszego życia, co zaczęło doskwierać gwieździe. I chociaż lubi ona kontakt z fanami to wprost przyznała, ze brakuje jej chwili dla siebie. - Wybaczcie, ale wyłączam się na jakiś czas... Trzymajcie się - napisała Barbara Kurdej-Szatan, dodając tzw. hashtag "#ChwilaDlaSiebie". Cała akcja nie wypłynęła jednak tylko z jej inicjatywy. Nagłe zniknięcie aktorki, które tak bardzo zwróciło uwagę fanów, związane jest z kampanią reklamową napoju, który promuje się hasłem... "chwila dla siebie"! Czy straszenie swoich odbiorców było konieczne, żeby dobrze zareklamować dany produkt? Każdy musi ocenić samemu. Mamy jednak nadzieję, że Basia tuż po kampanii promocyjnej wróci na Instagrama z pełną parą.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Stenka nową gwiazdą TVN! To ostateczny koniec Kożuchowskiej
  2. Elżbieta Jaworowicz kończy karierę? Fani programu zmartwieni
  3. Media nie odpuszczają. Zdradziły szczegóły nocy poślubnej Kaczyńskiej
  4. Pilne! Wydano bezpodstawną decyzję o zabiciu kilkudziesięciu jeleni i saren z zagrody
Barbara Kurdej-Szatan fot. Instagram / Barbara Kurdej Szatan Barbara Kurdej-Szatan fot. Instagram / Barbara Kurdej Szatan Barbara Kurdej-Szatan fot. Instagram / Barbara Kurdej Szatan
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News