Barbara Kurdej-Szatan o oczekiwaniu na córeczkę. Aktorka opowiedziała o ciąży

Barbara Kurdej-Szatan o oczekiwaniu na córeczkę. Aktorka opowiedziała o ciąży Źródło: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swojej pierwszej ciąży. Artystka brała wówczas udział w programie "X Factor" z zespołem Soul City, co znacząco wpłynęło na okres oczekiwania na narodziny dziecka. Jak gwiazda wspomina tamten czas?

Barbara Kurdej-Szatan należy do grona najbardziej znanych polskich aktorek. Poza tym gwiazda jest także piosenkarką. W przeszłości artystka skupiała się na pracy wokalnej, występując z zespołem Soul City. To właśnie z tą grupą Kurdej-Szatan wystąpiła przed laty w programie "X Factor".

Barbara Kurdej-Szatan o ciąży

Chociaż niewielu fanów o tym pamięta, aktorka była wówczas w ciąży i oczekiwała na narodziny córeczki Hani. W wywiadzie dla Party artystka opowiedziała chętnie o tamtym niełatwym okresie oraz ujawniła, jak jej praca wpłynęła na nowo narodzone dziecko.

- Teraz, jak przypominam sobie ten czas, to kompletnie nie wiem, jak ja dałam radę. Ja generalnie mam tak, że żyję z dnia na dzień, nie zamartwiam się na zapas i właśnie chyba tak wtedy też było. W ogóle macierzyństwo przyszło mi tak naturalnie. Wiem, że było to dużo nerwów dla mnie, było ogromne obciążenie i myślę sobie, że jeśli będę miała kolejne dziecko, jeśli będę miała, to chyba wolałabym jednak spokojniej przeżyć te pierwsze miesiące, aczkolwiek daliśmy radę, nic się złego nie wydarzyło - opowiedziała z uśmiechem Barbara Kurdej-Szatan.

Kurdej-Szatan była młodą, pracującą mamą

Gwiazda ujawniła także, jaki wpływ miało na Hanię towarzyszenie matce w pracy. Artystka po latach doszła do wniosku, że dziewczynce pomogło to się rozwinąć pod względem artystycznym. Kurdej-Szatan przyznała, iż dziś często śpiewa z córką, która także uwielbia muzykę oraz występy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Była wśród nas, była z nami cały czas na próbach. Zasłuchała się muzyki i głosów, bo myśmy śpiewali na głosy. Ona teraz śpiewa ze mną na głosy, nie boi się ludzi, jest towarzyska, więc wydaje mi się, że w sumie wpłynęło to na nią dobrze. Tylko jeżeli chodzi o jej wewnętrzny spokój, to mogłabym ewentualnie następnym razem trochę spasować, ale jak to moja mama powiedziała, znając mój charakter, na pewno będzie tak samo - stwierdziła szczerze Kurdej-Szatan.

Fani są zachwyceni słowami artystki. Jak przyznają, może być bowiem inspiracją dla wielu kobiet spodziewających się dziecka. Udowodniła bowiem, że w ciąży nie trzeba wcale rezygnować ze swych planów oraz pasji. Wszystkie decyzje należy jednak podejmować bardzo odpowiedzialnie.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Barbara Kurdej-Szatan ma idealne wymiary! Miliony kobiet chciałyby tak wyglądać
  2. Co studiował Marcin Prokop? Niesamowite, że po takich studiach pracuje w TVN!
  3. Mimo rehabilitacji ból się nasila. Uwielbiany gwiazdor disco polo cierpi
  4. Tak się bawi Meghan Markle. Księżna wydała 2 miliony w jeden wieczór
  5. Wiesia z Sanatorium Miłości zdruzgotana po śmierci Cezarego. Mieli wspólne plany

 

Źródło: Polki

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News