Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie"

Barbara Kurdej - Szatan jest w ciąży?! "Brzusio rośnie" Źródło: youtube.com/jastrzabpost

Barbara Kurdej-Szatan jest ciąży? Fani artystki na jej social mediach zauważali, że jej postura coraz bardziej przypomina tą, jaką posiadają kobiety w stanie błogosławionym. Spekulacje na temat potencjalnego drugiego dziecka aktorki rosną w siłę. Czy w komentarzach fanów można znaleźć ziarno prawdy?

Barbara Kurdej-Szatan zadziwiła swoich widzów na Instagramie. Aktorka znana ze swojej roli w M jak Miłość pojawiła się w stylizacji, po której miłośnicy jej talentu zaczęli podejrzewać, że artystka jest w stanie błogosławionym. Media podchwyciły temat i zaczęły wypytywać, czy państwo Szatan rzeczywiście oczekują potomstwa. Odpowiedź w tej sprawie nie jest jednak jednoznaczna.

Barbara Kurdej - Szatan wprawia w osłupienie swoich obserwatorów. "Brzusio rośnie"

Artystka, pojawiając się na jednej z gal w czarnej, bardzo zwiewnej koszuli pokazała swoim fanom na Instagramie sylwetkę, której oni sami się nie spodziewali. Niektórzy z obserwujących zaczęli insynuować, że aktorka jest w ciąży i zaczęli gratulować jej spodziewania się kolejnego dziecka.

- Ciąża Ci służy - napisał jeden z fanów

- Brzusio rośnie - dodał ktoś inny

- Pięknie wyglądasz. Wszystkiego dobrego. - czytamy komentarze internautów na Instagramie

O ile spekulacje fanów dotyczące ciąży aktorki nie byłyby niczym nadzwyczajnym, to Barbara Kurdej-Szatan podaje prasie i mediom dosyć niejasne komentarze dotyczące swojego stanu błogosławionego, nie informując wprost o tym, czy plotka dotycząca spodziewania się przez nią dziecka ma jakiekolwiek podstawy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka w niejasny sposób odnosi się do plotki

Nie da się ukryć, że informacja dotycząca stanu artystki bardzo szybko znalazła zainteresowanie mediów, które w sposób lawinowy zaczęły wypytywać aktorkę o możliwość zajścia w ciążę. Szczególnie że dużo mówi się o tym, że artystka może planować zrobienie sobie przerwy od kariery aktorskiej na rzecz spokojnego przebiegu porodu. Jak sama zaznaczała, w poprzedniej ciąży brakowało jej chwili oddechu i czasu dla siebie.

- Było dużo nerwów dla mnie i było to ogromne obciążenie. Myślę, że jak będę miała kolejne dziecko, to chyba jednak wolałabym spokojniej przeżyć te pierwsze miesiące. Aczkolwiek daliśmy radę, nic złego się nie wydarzyło. Hania była wśród nas. Była cały czas na próbach. - mówiła w wywiadzie z Super Expressem

Z kolei w trakcie wywiadu z telewizją internetową Wideoportal Basia zaznaczyła, że w informacjach powielanych przez swoich miłośników może znajdować się prawdziwa informacja.

- Każda kobieta w ciąży z brzuszkiem i przez te pierwsze miesiące jednak troszeczkę mniej pracuje, więc na pewno tak będzie. Ja akurat jak pierwsze dziecko rodziłam, to byłam w trakcie programu X-Factor. Pierwszy miesiąc spędziłyśmy z Hanią tylko w domu, nigdzie nie wychodząc. Teraz zobaczymy, jak to będzie, bo sporo mam różnych projektów, muszę się dogadać... - wyznała tajemniczo gwiazda.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marta Kaczyńska pokazała PRZEUROCZE zdjęcie ze śp. Marią Kaczyńską. Takiej jej jeszcze nie widzieliście
  2. Anna Seniuk schudła i wygląda jak milion dolarów! Zdradziła swój sekret. Dietetycy stracą przez nią pracę
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Porażające słowa Jackowskiego o pożarze Notre Dame. Jasnowidz ostrzega, to dopiero początek koszmaru

Źródła: Instagram, SuperExpress, Wideoportal

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News