Barbara Kurdej-Szatan
Fot. Instagram/Barbara Kurdej-Szatan
Wiadomości Pikio - 24 Kwietnia 2018

Kurdej-Szatan zapadła na ciężką chorobę. Boi się o córkę

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu otwarcie przyznała, że bardzo ciężko zachorowała. Obecnie szczerze przestrzega więc fanów i przyznaje, iż martwi się o swoją 7-letnią córkę, Hanię. 

U popularnej aktorki, znanej widzom przede wszystkim z serialu "M jak Miłość", zdiagnozowano boreliozę. Gwiazda bardzo dobrze wie, jak trudno jest poradzić sobie z chorobą, więc chętnie mówi o sposobach zapobiegania dolegliwości oraz ewentualnym leczeniu.

Barbara Kurdej-Szatan o swej chorobie

Kurdej-Szatan przyznaje także, iż zamierza dobrze przypilnować, aby jej córka nie musiała zmagać się z boreliozą. Opowiedziała o tym w rozmowie z dziennikarzem "Faktu".- Jeszcze nie zaczęłam zabezpieczać Hani przed kleszczami, bo jeszcze nie rozpoczęliśmy jakichś długich spacerów w las, ale tak naprawdę kleszcze są też w trawach - wyznała artystka.

Porady artystki dla fanów

- Ja polecam, aby się smarować olejkami (...), których owady i kleszcze nie lubią. Można też znaleźć różne specyfiki, którymi można się psikać. (...) Wiem, że sklepy myśliwskie mają obróżki, które można sobie założyć i wydzielają zapach. Trzeba uważać, a na pewno po każdym spacerze warto się obejrzeć, a wręcz trzeba się obejrzeć - powiedziała gwiazda.- Jestem wyczulona na tym punkcie i sprawdzam. (...) Ja jestem zdania, że antybiotyki niestety wykańczają nasz organizm i taka ogromna ilość nas osłabia, a żeby walczyć z boreliozą, nasz organizm musi być silny, więc to jest błędne koło. Trzeba go wzmacniać, jeść dużo witamin, ale to taka choroba, że każdy musi znaleźć odpowiednie leczenie dla siebie, które zadziała. Ja w tej chwili jestem za naturalnymi metodami leczenia - dodała Kurdej-Szatan.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kasia Kowalska przerywa milczenie. Partner zgotował jej koszmar
  2. Emma Watson wciągnięta do SEKTY?! Miała być seks-niewolnicą
  3. Ta deklaracja pozbawi ją fanów? Gwiazda TVN: „Wierzę, ale usunęłabym ciążę”
ZAMIANA
julia_scorupco1Ta zjawiskowa dziewczyna jest córką znanej polskiej aktorki. Której? Nie zgadniesz!Czytaj dalej
cichopek_mroczek"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News