Niesamowite informacje po występie Basi Kurdej-Szatan w "TzG". Niemal niespotykane

Niesamowite informacje po występie Basi Kurdej-Szatan w "TzG". Niemal niespotykane Źródło: Instagram/Taniec z Gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan po raz kolejny zaprezentowała się w "Tańcu z gwiazdami". Zaprezentowała piękny taniec, po czym usłyszała niesamowite słowa. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw.

Barbara Kurdej-Szatan w kolejnym odcinku znowu zachwyciła widzów. Jednak nie tylko widzów. Jury przy każdej wypowiedzi śle jej wiele komplementów. Nie dość, że tańczy i wygląda pięknie, to jeszcze w dzisiejszym odcinku czekała ją niesamowita niespodzianka.

Za nami dopiero trzeci taniec Barbary Kurdej-Szatan. Razem z partnerem udało im się uzyskać 27 punktów za swój magiczny występ. Widzowie zachwyceni, komentarze po ich tańcu potwierdzają, że wszystko znowu się udało. Do tego dochodzi jeszcze coś czego nikt się nie spodziewał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tańcząca Barbara Kurdej-Szatan podbija parkiet Polsatu

Ivona Pavlovic nie jest znana z tego, że prawi wszystkim komplementy. Jest ona najostrzejszym sędzią w programie "Taniec z Gwiazadmi". Z jej ust bardzo rzadko padają komplementy. Taniec musi ją naprawdę zachwycić, żeby przyznała komuś najwyższą liczbę punktów.

Dziś zaskoczyła nas wszystkich. W bardzo ciepłych słowach wypowiadała się na temat tańca Barbary Kurdej-Szatan. Czarna mamba zachwyciła się występem. Była bliska łez i nie mogła przestać wychwalać Basi. Czyżby sroga jurorka miękła z edycji na edycję?

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarny artysta w żałobie. Nie żyje jego wnuk, chłopiec miał zaledwie 10 dni

2. Nie żyje Jan Kobuszewski

Partnerujący Szatan Jesche również nie omieszkał pochwalić swojej partnerki po występie. Widać, że bardzo układa im się współpraca i chyba jest zadowolony z tego, że ma dużą szansę na wygranie 11. edycji "Tańca z Gwiazdami."

Także kolejny taniec pary za nami. Pojawiły się łzy wzruszenia i piękne słowa, których nikt się nie spodziewał. A z odcinka na odcinek widzimy, że znana prezenterka wysuwa się na prowadzenie jeżeli chodzi o wyścig do Kryształowej Kuli.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WYŻSZA emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Zaadoptowała uroczą 6-letnią dziewczynkę. Okazało się, że dziewczynka w rzeczywistości ma 22 lata i próbuje ją zabić
  3. 3 mężczyzn zwabiło nastolatkę do samochodu. Wtedy wydarzyło się najgorsze
  4. Żona w tajemnicy dogadała się z policją. Mąż pojął co się dzieje gdy spojrzał na ręce kobiety
  5. Na pogrzebie żony zabrakło jej męża. Bolesny powód jego absencji wstrząsnął całą okolicą

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News