Ciśnienie musiało skoczyć wszystkim widzom na widok Barbary Kurdej-Szatan w błyszczącej sukience. Ale to Paulina Sykut-Jeżyna liśni najjaśniej

Ciśnienie musiało skoczyć wszystkim widzom na widok Barbary Kurdej-Szatan w błyszczącej sukience. Ale to Paulina Sykut-Jeżyna liśni najjaśniej Źródło: Polsat

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z tegorocznych prowadzących imprezy sylwestrowej Polsatu. Chociaż aktorka prezentuje się naprawdę pięknie w swojej niebieskiej, połyskującej sukience, przyćmiła ją Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka postawiła na białą kreację z bardzo głębokim dekoltem.

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na scenie Sylwestra z Polsatem już na samym jego początku, prezentując nagrody, na które mogą liczyć uczestnicy konkursu stacji. Towarzyszyła jej także między innymi Paulina Sykut-Jeżyna. Obie gwiazdy postawiły dziś na naprawdę piękne kreacje.

Barbara Kurdej-Szatan i Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciły widzów

Aktorka wybrała na sylwestrową noc krótką, niebieską sukienkę. Cekiny, brokat, wymyślny dekolt oraz bufiaste rękawy zdecydowanie przyciągały uwagę. Kurdej-Szatan zaprezentowała się doskonale, jednak tym razem przyćmiła ją doskonale znana widzom stacji Sykut-Jeżyna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Prezenterka, którą fani kojarzą przede wszystkim jako prowadzącą "Tańca z gwiazdami", postawiła na białą sukienkę z bardzo głębokim dekoltem. Gwiazda wybrała też wieczorowy makijaż oraz duże, srebrne kolczyki. Nie upinała włosów, prezentując się w delikatnych falach.

Dzisiaj grzeje: 1. Znaki zodiaku, które mają najwyższe IQ. Są superinteligentne
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy raka płuc, które widać na twarzy. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Porażające, co Viki Gabor chce zrobić ze swoimi pieniędzmi. Mało która 12-latka mogłaby na to wpaść, co na to rodzice?
  4. W tym roku mąż Marty Kaczyńskiej nie będzie świętował sylwestra jak inni. Współczujemy, spędzi go w fatalnych okolicznościach
  5. Jeszcze na dobre się nie zaczęło, a już pies cierpi przez fajerwerki. Wystraszony wpadł pod samochód

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News