Barbara Kurdej-Szatan rezygnuje. Mogła zyskać wielką sławę, podała zdumiewające powody

Barbara Kurdej-Szatan rezygnuje. Mogła zyskać wielką sławę, podała zdumiewające powody Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem. Aktorka zdradziła, że rezygnuje z wielkiej sławy i podała dość zaskakujące powody. Co więcej zdradziła, że ma na siebie zupełnie inny plan.

Barbara Kurdej-Szatan już od kilku dobrych lat podbija świat polskiego show-biznesu. Wszystko zaczęło się od niewinnej reklamy znanej sieci komórkowej, a później jakoś poszło. Zewsząd zaczęło napływać coraz więcej propozycji ról już nie tylko reklamowych, ale również serialowych czy filmowych. Basia zagościła także na deskach teatru, gdzie osiedliła się na stałe i wygląda na to, że odnalazła nową pasję, jaką jest gra nie tylko przed kamerami. Wdzięk, charyzma i niebywały talent pozwoliły jej zajść naprawdę daleko i choć celebrytka mogłaby mieć jeszcze więcej, ona zdecydowanie z tego rezygnuje. 

Barbara Kurdej-Szatan rezygnuje z wielkiej sławy. Podała zdumiewające powody 

Odkąd Kurdej-Szatan zaczęła grać w "M jak miłość", zrobiło się o niej naprawdę głośno, a udział w "Tańcu z gwiazdami" tylko podsyca wszystkie dyskusje na jej temat. Jedne są pozytywne, inne nieco mniej, jednak jedno jest pewne - mimo zwolnienia z TVP, kariera aktorki nabrała takiego tempa, że spokojnie mogłaby się starać o role również za wielkim oceanem. Tymczasem okazuje się, że Barbara Kurdej-Szatan zupełnie nie marzy o aktorstwie w Hollywood, a wszystko przez podobieństwo między gwiazdami. 

- Nie marzę o Hollywood. Pewnie jakbym tam pojechała, to poszłabym na jakieś castingi z ciekawości, aczkolwiek wiem, że tam jest bardzo trudno, bo wszyscy wyglądają jak klony. Na razie mam tyle do roboty w Polsce, że kompletnie o tym nie myślę - wyznała. 

Wygląda na to, że polska gwiazda rezygnuje ze światowej kariery na rzecz zachowania indywidualności. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Ma na siebie zupełnie inny plan 

Choć aktorka pożegnała się już ze stacją, z którą była związana od kilku lat, nie brakuje nowych ofert projektów konkurencyjnych stacji, których Basia chętnie się podejmuje. Udaje jej się pogodzić życie rodzinne z zawodowym i mimo że już ma ręce pełen roboty, celebrytka zdradziła, że ma plan względem swojej aktorskiej przyszłości. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował

2. Pyrkosz miał 17-letnią żonę. Jej losy po jego śmierci są smutne 

- Chciałabym wystąpić w produkcji prezentowanej na Festiwalu Filmowym. Tylko najpierw muszę zagrać w filmie, który się tam nadaje. Kiedyś wysyłałam coś do Rosji chyba, ale się nie udało - wyznała. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaną 252,38 zł zamiast 500 plus. Setki ludzi NABRAŁO SIĘ na haczyk!
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba” - wyznanie polskiego mężczyzny
  3. Dlaczego Katarzyna Dowbor spisała testament? Prawda jest bolesna
  4. Przez 63 lata była żoną Kobuszewskiego. Jest źle
  5. Królowa polskiej mafii właśnie ujawniła wielką tajemnicę. Piotr Woźniak-Starak miał co do niej poważne plany

Źródło: pomponik

Następny artykuł