Nareszcie. Barbara Kurdej-Szatan zdradziła w końcu, za co naprawdę wyleciała z TVP

Nareszcie. Barbara Kurdej-Szatan zdradziła w końcu, za co naprawdę wyleciała z TVP Źródło: youtube.com/ Everydayme Polska

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się raz na zawsze rozliczyć ze swojej pracy z TVP. Gwiazda telewizji Polsat przyznała, że ostatnie miesiące pracy w telewizji publicznej były dla niej wyjątkowo trudne, przez to, czego doświadczała w studiach telewizyjnych na ulicy Woronicza. Prawda o zwolnieniu z TVP wstrząśnie wieloma fanami artystki.

Barbara Kurdej-Szatan nie miała łatwego roku. Mimo że artystka nadal jest popularna, to jej przegrana w finale "Tańca z Gwiazdami", problemy zdrowotne i utrata angażu w TVP bardzo ją zabolały. Szczególnie to ostatnie wydarzenie, które było do tej pory owiane tajemnicą, było tym najczęściej komentowanym wśród opinii publicznej. Fani zastanawiali się, co właściwie stało się w biurach telewizji na ulicy Woronicza, że doprowadziło do zwolnienia z dnia na dzień gwiazdy, która była kochana przez telewidzów. Teraz w końcu poznaliśmy prawdę na temat tajemniczego zniknięcia artystki z mediów publicznych.

Barbara Kurdej-Szatan rozlicza się z TVP. Kulisy zwolnienia z telewizji

Po kilku miesiącach od zwolnienia Kurdej-Szatan przestała mieć wątpliwości, że jej zwolnienie było działaniem czysto politycznym. Gwiazda miała podpaść swoim pracodawcom popieraniem poglądów i postulatów, które nie korespondowały z przekazem płynącym z TVP.

- Już w czasie prowadzenia "Dance, dance, dance" czułam, że coś jest na rzeczy. Popierałam różne marsze protestacyjne, co było sprzeczne z polityką władz stacji, a jednocześnie uwielbiałam programy, które prowadziłam - stwierdziła w wywiadzie gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tylko poglądy doprowadziły do zwolnienia

Okazało się, że poglądy sprzeczne z polityką telewizji publicznej nie były jedną rzeczą, której zarzucono Kurdej-Szatan za czasów pracy w TVP. Kolejnym powodem jej zwolnienia miały być ekstrawaganckie i zdaniem stacji, za bardzo prowokujące stroje zakładane przez aktorkę w trakcie pracy na planach zdjęciowych telewizji. Sama aktorka uważa, że sprawą jej strojów zajmowały się nawet najważniejsze osoby pracujące przy Woronicza.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

- Donoszono mi, że są odgórne uwagi nawet w sprawie wyglądu moich sukienek - powiedziała artystka w rozmowie z magazynem "Flesz".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Rydzyk obraził Polaków. Z jego ust padły słowa, które nie mieszczą się w głowie
  4. 37 ofiar śmiertelnych, niemalże 400 osób rannych. Polska policja przekazała bolesne informacje
  5. ZUS przekazał smutną wiadomość dla emerytów. Sprawdza się najczarniejszy scenariusz

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News