Druzgocące słowa Kurdej-Szatan. Nikt nie wiedział o dramacie, przez który przechodzi

Druzgocące słowa Kurdej-Szatan. Nikt nie wiedział o dramacie, przez który przechodzi Źródło: screen/TVP2

Barbara Kurdej-Szatan wyjawiła w ostatnim wywiadzie, że przechodzi przez prawdziwy dramat. Nikt do tej pory nie wiedział, co się dzieje w związku celebrytki.

Barbara Kurdej-Szatan spotkała się ostatnio z inną znaną osobą z polskiego show-biznesu, Anną Lewandowską. Aktorka udzieliła wywiadu na blog Lewandowskiej, w którym zdradziła szczegóły początków macierzyństwa. Zdradziła również, przez jaki dramat przechodzi z mężem.

Barbara Kurdej-Szatan od półtora roku przechodzi dramat

Gwiazda zdradziła, że od półtora roku walczy z mężem o spełnienie wspólnego marzenia. Gdy urodziła Hanię, nie wiedziała jeszcze, przez co będzie przechodzić. Opowiedziała, że gdy jej córeczka miała 6 lat, niemal codziennie pytała, czy będzie mieć rodzeństwo. W końcu gwiazda się na to zdecydowała, ale mogła jej stanąć na przeszkodzie na przykład jej choroba.

- Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. [...] Oboje wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i na pewno chcemy jej je dać… Mam nadzieję, że się uda - zdradziła.

Barbara Kurdej-Szatan o spięciach w związku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda sama przyznała, że jej związek z Rafałem Szatanem potoczył się dosyć szybko. Jej partner oświadczył jej się zaledwie po 5 miesiącach od rozpoczęcia związku. Trzy miesiące później zaczęli starać się o dziecko, a gdy aktorka zaszła w ciążę, zamieszkali razem. Wtedy też zaczęło dochodzić do pierwszych tarć.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia Cichopek pokazała dzieci. Adaś i Helenka wyglądają jak mama [ZDJĘCIA]
2. Przyjaciółka z "Rancza" opublikowała zdjęcie Królikowskiego. Widok wyciska łzy z oczu, słowa przeszywają serce

- I wtedy zaczęły się problemy, bo każde z nas przeciągało na swoją stronę. Musieliśmy się sprawdzić jako rodzice, w ogóle jako ludzie, którzy tworzą rodzinę w jednym domu. Było różnie, mieliśmy kryzysy… Ale to, że była Hania, sprawiło, że nie zrezygnowaliśmy z siebie, walczyliśmy. [...] Ale wtedy było bardzo intensywnie, ja już miałam nawet takie myśli, że my do siebie nie pasujemy, mamy inne charaktery, lubimy inne rzeczy, po prostu jesteśmy inni. Trudno było. Ale to, że byliśmy rodziną, scaliło nas i uratowało - zdradziła Barbara Kurdej-Szatan.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Paznokcie mogą wiele powiedzieć o naszym zdrowiu. Zmiana ich wyglądu może świadczyć o poważnych chorobach
  2. Nie żyje mężczyzna, który uratował życie młodym piłkarzom. Zmarł po długiej walce z chorobą
  3. Widzowie The Voice Senior osłupieli. Andrzej Piaseczny wparował nagle na scenę i dokonał największego wyznania
  4. Uratowała mu życie, a on stracił dla niej głowę. Malitowski zaskoczył wyznaniem pod gorącym zdjęciem młodej partnerki
  5. Weterynarz zajrzał do pyska psa i oniemiał. Wyciągnął przedmiot, który tkwił tam przez kilka lat

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News