Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę Źródło: youtube.com/ Telewizja - ATV sp. z o.o.

Barbara Kurdej-Szatan zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Finalistka tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami" powiedziała w mediach o tym, jak poważną diagnozę dostała od lekarza. Jej kuracja trwa do dziś, ale sama artystka jest daleka od tego, by dać za wygraną w walce z chorobą.

Barbara Kurdej-Szatan skrywała tę informację przed wszystkimi fanami. Aktorka znana m.in. z "M jak Miłość", która przegrała ostatni finał tanecznego show telewizji Polsat, choruje na bardzo niebezpieczną chorobę. W momencie, w którym wszechstronnie utalentowana artystka dostała wyniki badań lekarskich, zadrżała.

Barbara Kurdej-Szatan zmaga się z chorobą. Dowiedziała się o niej przypadkiem

Artystka o swoich dolegliwościach zdrowotnych dowiedziała się przy okazji badań, które przeszła wraz z mężem. Rafał Szatan okazał się całkowicie zdrowy i jego wyniki były co najmniej bardzo zadowalające.

- Rafał posłuchał Basi i zrobił niezbędne badania. Wyniki, na szczęście, wyszły bez zastrzeżeń. Jest w 100 procentach zdrowy, oboje mogli więc odetchnąć z ulgą [...] Basi spadł kamień z serca, że mąż dał się namówić. Do tej pory, jak większość mężczyzn, unikał tego tematu - mówi jeden z przyjaciół małżeństwa.

Jak się jednak okazuje, para aktorów nie może patrzeć bezpiecznie w przyszłość. A wszystko przez to, że u aktorki odezwała się dawna choroba, z którą zmagała się przed laty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kurdej-Szatan musi poddać się leczeniu

Jak się okazuje, w organizmie Kurdej-Szatan nadal pojawiają się dość duże powikłania po tym, jak zmagała się z boreliozą. Artystka, która być może myślała, że ostatecznie pokonała chorobę, otrzymała informację, że nadal może cierpieć na te dolegliwość.

Dzisiaj grzeje: 1. Staruszka zapukała do sąsiada i prosiła o obierki z ziemniaków. Gdy poznał jej powód prawie zemdlał
2. Edyta Górniak dostała SMS-a i osunęła się na ziemię. Treść o śmiertelnym wypadku zmroziła gwiazdę

- Nadal wszystko jest aktywne, więc musiałam wrócić do leczenia. Znów zaczęłam stosować naturalne metody. Jest to leczenie polegające na diecie oczyszczającej organizm, pozbywaniu się grzybów i pasożytów [...] Trzeba jeść dużo witamin, dbać o siebie, być aktywnym - wylicza aktorka. - Broń Boże nie wolno leżeć plackiem! Organizm musi być silny, żeby móc z tymi bakteriami walczyć. Ćwiczyć lubię sama z siebie, szczególnie biegać, i zawsze to robiłam dla dobrej kondycji - mówi Barbara Kurdej-Szatan.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lelum.pl: Portal dla nowoczesnych kobiet. Kto jest redaktorem naczelnym?
  2. Grupa mediowa IBERION. Stawiamy na rozwój, ambicję, innowacyjność
  3. Pikio: Kim jest właściciel, redaktor naczelny? Wszystko o Pikio.pl
  4. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
  5. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News