Kurdej-Szatan powiedziała, co myśli o Viki Gabor. 12-latka na długo zapamięta jej słowa

Kurdej-Szatan powiedziała, co myśli o Viki Gabor. 12-latka na długo zapamięta jej słowa Źródło: Instagram/BarbaraKurdej-Szatan, VikiGabor

Barbara Kurdej-Szatan wypowiedziała się na temat zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji, Viki Gabor. Jakie zdanie ma o niej znana aktorka?

Barbara Kurdej-Szatan miała szansę poznać Viki Gabor już rok temu. Młoda piosenkarka brała wtedy udział w dziecięcym talent show telewizji TVP "The Voice Kids", gdzie jedną z prowadzących była właśnie znana polska aktorka.

Barbara Kurdej-Szatan i Viki Gabor 

"The Voice Kids" otworzyło Viki Gabor drzwi do kariery w świecie muzycznym, chociaż utalentowanej dziewczynie nie udało się wygrać. Zajęła wtedy drugie miejsce, ale dla niej nie oznaczało to końca przygody ze śpiewaniem. W drugiej edycji, w której brała udział, wygrała Ania Dąbrowska z drużyny Cleo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak sama przyznała, udział w programie pozwolił jej się otworzyć, dzięki niemu nie bała się już występować przed szerszą publicznością, a wskazówki, które otrzymała od Tomsona i Barona, swoich trenerów, pomogły jej odnaleźć swoje brzmienie. Przy okazji programu "The Voice Kids", Barbara Kurdej-Szatan miała okazję lepiej poznać młodą dziewczynę nie tylko ze strony wokalnej, ale także prywatnej. 

Barbara Kurdej-Szatan komentuje Eurowizję Junior 

Po wygranym konkursie muzycznym Eurowizja Junior, Barbara Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie nie tylko występu dziewczyny, ale i jej osobowości. 

- Gdy ją spotkałam, momentalnie wiedziałam, że to będzie ktoś wyjątkowy! Nie oszukujmy się, wygranie Eurowizji to jest naprawdę ogromny sukces. Wiktoria ma charyzmę i głos oraz wszelkie zadatki, żeby zostać wielką gwiazdą. Zresztą po niedzieli już nią jest! - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

Barbara Kurdej-Szatan wróży Viki Gabor międzynarodową karierę, która swój początek miała w minioną niedzielę. Gwiazda dodała, że bardzo mocno trzyma kciuki za utalentowaną, młodą artystkę, która zasługuje na światową sławę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nakradła im z wesela jedzenia. Ale dopiero widząc ile włożyła im do koperty, byli wstrząśnięci
  2. Ich zdrowa, 14-letnia córka nagle zmarła we własnym łóżku. Wyniki jej sekcji zwłok wstrząsnęły nie tylko rodzicami
  3. Wielki przekręt w czasie Eurowizji Junior! Chodzi o głosowanie online, które dało zwycięstwo Viki Gabor
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: wp 

Następny artykuł