Kurdej-Szatan nie przebierała w słowach. Wprost powiedziała, co myśli o "Tańcu z Gwiazdami"

Kurdej-Szatan nie przebierała w słowach. Wprost powiedziała, co myśli o "Tańcu z Gwiazdami" Źródło: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wbrew przewidywaniom fanów i niektórych jurorów nie zwyciężyła w "Tańcu z Gwiazdami", tylko zajęła drugie miejsce. Gwiazda postanowiła podzielić się z internautami swoimi przemyśleniami dotyczącymi programu. Jej szczerość rozkłada na łopatki.

Barbara Kurdej-Szatan mimo wysokich oczekiwań ze strony fanów i jurorów nie wygrała tegorocznej edycji "Tańca z Gwiazdami". Chociaż ma już sporo doświadczenia w tańcu, przyćmił ją Damian Kordas, bloger kulinarny, który w programie rozpoczął swoją przygodę na parkiecie. Po finale "Tańca z Gwiazdami" Barbara Kurdej-Szatan szukała pocieszenia w ramionach swojego męża, Rafała Szatana, chociaż w programie prezentowała swoją silną, pogodną twarz.

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o "Tańcu z Gwiazdami"

Gwiazda od początku była przedstawiana jako potencjalna kandydatka na zwyciężczynię tanecznego show. Oprócz jej trudnej do ukrycia charyzmy miała już za sobą wiele doświadczeń scenicznych, a niektóre z nich miały też dużo wspólnego z tańcem. Występowała między innymi w Teatrze Muzycznym Roma, gdzie bez pewności na parkiecie ani rusz. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak doświadczenie i fenomenalny strój, w którym wystąpiła podczas finału, jej nie pomogły. To nie oznacza jednak, że odebrała tę sytuację jednoznacznie negatywnie. Wpis Barbary Kurdej-Szatan na temat "Tańca z Gwiazdami" niejednego bardzo zaskoczy szczerością i bezpośredniością. To nie są typowe zwierzenia przegranej, ale bardzo głębokie wyznanie, które mimo wszystko powinni docenić zarówno pozostali uczestnicy, jak i sędziowie, którzy przecież bardzo docenili jej kunszt.

Szaleństwa, śmiechy i kreatywność

Post Barbary Kurdej-Szatan świadczy o tym, że gwiazda nie ma za złe jurorom ani publiczności tego, że jej uczestnictwo w programie nie zakończyło się zwycięstwem. To rzadki w showbiznesie dowód na dojrzałość. O ile swojego męża, Rafała Szatana, publicznie pocieszała po tym, jak w drugim odcinku musiał pożegnać się z programem, Barbara Kurdej-Szatan zachowała klasę i pokazała światu jak zwykle pogodną, optymistyczną twarz.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

- Praca z Wami jest baaardzo inspirująca! Dzięki za wszystkie małe szaleństwa, śmiechy, kreatywność i niezwykłe opanowanie w tym pędzie prób. Dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom i tancerzom - to była dla nas wszystkich piękna przygoda, zapamiętamy na całe życie! I mam nadzieję, że jeszcze wspólnie gdzieś potańczymy - napisała we wzruszającym poście na Instagramie Barbara Kurdej-Szatan.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Właśnie taka szczęśliwa byłam przez cały czas trwania Tańca z Gwiazdami :)))) dziękuję Ci Jacku @jacekjeschke , że tak pięknie prowadziłeś mnie przez ten magiczny świat tańca. Zarażałeś ekspresją, pomysłowością, poczuciem humoru, profesjonalizmem, dystansem i świetnym nastawieniem do życia i ludzi ! :) a przede wszystkim miłością i oddaniem swej pasji ❤️ Dziękuję Rinke i całej ekipie @rochstar.tv @straussagnieszka za wiarę we mnie i walkę o to, abym rzeczywiście mogła wziąć udział w programie :) a potem za całą drogę - niezwykle gładką i świetnie zorganizowaną - jesteście the best !!! ❤️ Naszej kochanej reżyser @agatalipnicka za niesamowitą wrażliwość, otwartość, ogromną wyrozumiałość i wyczucie, a przy tym taki fajny kobiecy konkret :) jesteś idealna na swoim stanowisku ! :))) Najlepszym choreografom @maciejzakliczynski i @princekriss - chłopaki !Uwielbiam Was !!! Praca z Wami jest baaardzo inspirująca! Dzięki za wszystkie małe szaleństwa, śmiechy,kreatywność i niezwykłe opanowanie w tym pędzie prób :) 🙏 @ampulatorium.art @zajac_renata_hairstylist - za każdy boski look i dobrą atmosferę 💜 @malwinawedzikowska za piękne kreacje i spełnianie marzeń scenicznych wizerunków :) dziewczynom Gosi,Ali,Kasi - za pomoc, dbałość o szczegóły i przebieranki :) Całej ekipie realizacyjnej począwszy od @maciek_gasiorowski @damiangrabarski, po operatorów, oświetleniowców, rekwizytorów i wszystkich z ekipy technicznej - za całą oprawę - dzięki Wam wszystko mogło tak świetnie wyglądać :) i Wasze uśmiechy podczas pracy:))) Dziękuję Haniu @hannazudziewicz za każdą cenną kobiecą choreograficzną uwagę i wskazówkę💜 i wsparcie, które okazywałaś na każdym kroku :) Dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom i tancerzom - to była dla nas wszyskich piękna przygoda, zapamiętamy na całe życie ! I mam nadzieję,że jeszcze wspólnie gdzieś potańczymy:)💪 Super prowadzącym @paulinasykutjezyna @krzysztof_ibisz_official - za uśmiechy, żarty i podtrzymywanie na duchu w tych najbardziej stresujących dniach lajfów:D I przede wszystkim dziękuję mojej wspaniałej rodzinie - za wsparcie i miłość @rafal.szatan_this_is_me kocham Cię !!! ❤️ Dziękuję, że wszyscy pomogliście spełniać marzenia 💜

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagły koszmar uderzył w Jacka Rozenka. Niezwykle smutne doniesienia
  2. Wyjątkowo rzadki nowotwór nie daje wiele czasu na walkę o życie. Pierwsze objawy bardzo łatwo przeoczyć, zalicza się do nich ból głowy
  3. Kotlety mielone według sekretnego przepisu Magdy Gessler rozpływają się w ustach. Tego smaku nie da się zapomnieć, prawdziwe cudo
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News