W telewizji tego nie pokazali. Kurdej-Szatan zalała się łzami po finale "TzG", pocieszał ją jej mąż

W telewizji tego nie pokazali. Kurdej-Szatan zalała się łzami po finale "TzG", pocieszał ją jej mąż Źródło: YouTube/JastrzabPost

Barbara Kurdej-Szatan nie zniosła dobrze porażki w "Tańcu z gwiazdami". Wiecznie roześmiana gwiazda pokazała swoje drugie oblicze. Tak smutnej jeszcze nikt jej nie widział. Łzy musiał ocierać jej mąż, Rafał Szatan. Widać, jak bardzo zależało jej na wygranej w tanecznym show.

Barbara Kurdej-Szatan sprawia wrażenie zawsze uśmiechniętej, pewnej siebie kobiety. Jednak finał "Tańca z gwiazdami" zdecydowanie nie poszedł po jej myśli i po jego zakończeniu pokazała swoje bardziej autentyczne, wrażliwe oblicze. Popularna aktorka zalała się łzami, gdy uświadomiła sobie, że wygrana nie będzie należała do niej i do jej tanecznego partnera, Jacka Jeschke.

Barbara Kurdej-Szatan rozczarowana wynikiem "Tańca z gwiazdami"

Gwiazda od samego początku była faworytą zarówno jurorów, jak i widzów. Miała nawet wsparcie najbardziej wymagającej z jurorek - Ivony Pavlović. W ostatecznym rozrachunku jednak to nie do niej trafiło wymarzone trofeum. Otrzymał je popularny bloger kulinarny Damian Kordas.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To on najbardziej ze wszystkich urzekł publiczność "Tańca z gwiazdami". Być może pewną rolę w jego zwycięstwie odegrał fakt, że Barbara Kurdej-Szatan ma już duże doświadczenie w tańcu i dlatego większość odbiorców miała prawo uważać, że ma nad innymi uczestnikami pewną przewagę. To z tego powodu osiągnięcia Damiana Kordasa na parkiecie mogły zrobić aż tak duże wrażenie.

Smutną aktorkę pocieszał mąż

Na całe szczęście Barbara Kurdej-Szatan nie była sama w tej trudnej sytuacji. Przy jej boku od razu znalazł się jej mąż, Rafał Szatan. On również brał udział w tej edycji "Tańca z gwiazdami", chociaż z programem pożegnał się już w drugim odcinku. Wtedy to ona pocieszała go po porażce.

Dzisiaj grzeje: 1. Wyszło na jaw, co dziś robi Pola Raksa. To wprost nie do uwierzenia, można już tylko płakać

2. TVN podaje prognozę alarmów pogodowych IMGW. Dotyczy 7 województw, będzie źle

Teraz mężczyzna miał okazję odwdzięczyć się swojej żonie i pokazać, że naprawdę nie ma za złe tego, że jej sława zdaje się go regularnie przyćmiewać. Konkurowanie w tym samym show zgodnie ze spekulacjami Ivony Pavlović mogło nie być do końca zdrowe dla ich związku, zwłaszcza że oboje podążają tą samą ścieżką zawodową - z tym, że Barbara Kurdej-Szatan ma nad swoim partnerem odrobinę przewagi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Afera na wizji "Mam talent". Uczestnik upokorzył Chylińską, zemściła się skandalicznie, aż się w nim zagotowało
  2. Po porodzie była pewna, że podmienili jej dziecko w szpitalu. 30 lat później odkryła straszne fakty
  3. Mąż wrócił wcześniej, zobaczył żonę w łóżku, spojrzał kto śpi obok i skamieniał. Widok, którego nie przewidział
  4. Jarosław Kaczyński nie wiedział, że jest filmowany. Kontrowersyjne nagranie z Sejmu
  5. Biedronka z MIAŻDZĄCYMI promocjami na Black Friday. Sieć przebiła konkurencję

źródło: jastrząb post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News