Kurdej-Szatan wylatuje z kolejnego show w TVP. Telewizja Publiczna w końcu zabiera głos w sprawie

Kurdej-Szatan wylatuje z kolejnego show w TVP. Telewizja Publiczna w końcu zabiera głos w sprawie Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowanie nie ma powodów do radości. Aktorka właśnie straciła pracę przy kolejnym z show TVP. Produkcja nie zamierzała ukrywać powodu, dla którego zdecydowała się podjąć taką decyzję. Już wszystko jest jasne.

Barbara Kurdej-Szatan musiała się właśnie pożegnać z kolejnym show, w którym zachwycała fanów. Celebrytka nie miała w ostatnim czasie najlepszej passy, jeśli chodzi o kontrakty z Telewizją Polską. Zrezygnowano z niej w przypadku dwóch programów, a teraz sytuacja kolejny raz się powtórzyła. W końcu głos w tej kontrowersyjnej sprawie zabrało samo TVP. 

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę

Jakiś czas temu głośno było na temat poglądów Basi, którymi ta chętnie chwaliła się na forach publicznych. Aktorka wzięła nawet udział w proteście w obronie sądów. Co więcej, najpierw wystąpiła podczas koncertu poświęconemu śp. papieżowi, a kilka dni później uczestniczyła w paradzie równości.

Jej zachowania wzbudzały wielkie zainteresowanie i przede wszystkim kontrowersje, co najwyraźniej nie spodobało się Telewizji Polskiej, z którą była związana już od lat. Pojawiły się sugestie, że to właśnie przez to podjęto decyzję o zrezygnowaniu z niej, Kurdej-Szatan więc nie będzie miała już możliwości poprowadzić kolejnych edycji The Voice of Poland i The Voice Kids

- No cóż... to prawda. Nie będzie mnie w Voicach. Obu - potwierdziła celebrytka. 

Teraz okazuje się, że na tym sprawa się nie zakończyła. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

TVP zabiera głos w sprawie rozstania z Kurdej-Szatan

Jak możemy się teraz dowiedzieć, Basia nie poprowadzi również najnowszej edycji programu "Dance Dance Dance", który wzbudził wielkie zainteresowanie wśród telewidzów. Oznacza to, że aktorka straciła kolejny kontrakt z TVP. Telewizja nie zamierzała ukrywać powodu, dla którego zrezygnowali z dotychczasowej prowadzącej, który zresztą okazał się naprawdę zaskakujący. 

- Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzących - tłumaczy decyzję Telewizji publicznej Centrum Informacji TVP. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co się dzieje z Barbarą Kurdej-Szatan? Wyrzucono ją aż z TRZECH programów! Jej komentarz ścina z nóg
  2. Nie żyje najstarsza kobieta na świecie! Miała 116 lat. Jej przepis na długowieczność jest tak SZOKUJĄCY, że niewielu by się na to zdecydowało
  3. Mama Dominiki Gwit zdumiewająco o jej wadze. Oczy wam wyjdą z orbit  
  4. Syn Zenka Martyniuka ujawnia zdumiewającą prawdę o ojcu. Katolicy mu tego nie wybaczą?
  5. Przenigdy nie kupuj takiego pieczywa. Jest silnie niebezpieczne dla zdrowia
  6. Mamy zdjęcie celi mordercy Kristiny. Zdębiejecie, gdy się dowiecie jak wygląda jego życie za kratami
  7. Małgorzata Kożuchowska oszukała swoich fanów. Burza w sieci po jej zdjęciu w bikini

Źródło: viva

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News