Niedobre wieści od Basi Kurdej-Szatan z zza kulis "TzG". Zapytana o męża powiedziała kilka słów prawdy

Niedobre wieści od Basi Kurdej-Szatan z zza kulis "TzG". Zapytana o męża powiedziała kilka słów prawdy Źródło: screen/video/instagram.com/tanieczgwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan razem ze swoim mężem tworzy jedną z najgorętszych par show-biznesu. Obecnie oboje występują w 10. edycji "Tańca z gwiazdami", co zdaniem wielu może mieć niebagatelny wpływ na ich związek. O tę delikatną sprawę gwiazda została zapytana wprost przez dziennikarzy. Powiedziała im całą prawdę.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to para, która ma bardzo udaną relację, co wyraźnie widać - choćby obserwując na bieżąco Instagram byłej gwiazdy TVP. Z pewnością w ich związku nie brakuje intymności, a także namiętności. Jak wyznaje Barbara Kurdej-Szatan, program "TzG" jest niezwykle absorbujący i ciężko jest występując w nim znaleźć czas dla najbliższych. Aktorka, którą kochają widzowie "M jak miłość", wyznała w wywiadzie całą prawdę na temat tego, jak produkcja Polsatu wpływa na jej związek..

Barbara Kurdej-Szatan o swoim małżeństwie. Czy "Taniec z gwiazdami" służy jej związkowi?

Program, który w każdej edycji ogląda miliony widzów, miał swoją premierę 10. sezonu w ubiegłym tygodniu. Wśród uczestników jest m.in. Barbara Kurdej-Szatan, a także jej mąż - Rafał Szatan, były lider zespołu "Rh+". Małżeństwo, co oczywiste, nie tworzy jednak w programie pary, bowiem każda z gwiazd otrzymuje na czas programu swojego personalnego trenera.

Jest to sytuacja normalna, a małżeństwo kochające się tak, jak Basia i Rafał, nie musi obawiać się żadnego kryzysu po udziale w programie, nawet pomimo faktu, że oboje tańczą z bardzo atrakcyjnymi instruktorami tanecznymi. Fani boją się jednak, że ich relacja tego nie przetrwa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem

2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

 Gwiazda stwierdziła, że program potrafi naprawdę potężnie wymęczyć zarówno ją, jak i jej męża.

 - Jesteśmy tak zmęczeni, że po prostu idziemy spać. Rozumiemy się bardzo dobrze, bo oboje bardzo intensywnie pracujemy. Nikt nie wypomina drugiemu, że go nie ma - mówi aktorka "M jak miłość" w wywiadzie udzielonym dla Super Expressu.

Choć fani czują się zaniepokojeni, to jednak po odpowiedzi aktorki ich obawy powinny ustać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. POTĘŻNA zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News