Barbara Kurdej-Szatan zdradziła tajemnicę swojego małżeństwa. Jej mąż chyba wolałby o niej głośno nie mówić

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła tajemnicę swojego małżeństwa. Jej mąż chyba wolałby o niej głośno nie mówić Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowała się na odważne wyznanie, mówiąc o swoich małżeńskich tajemnicach. Jej ukochany mąż z pewnością wolałby, żeby nie wszyscy o tym wiedzieli.

Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych i nie stroni od wywiadów, w których ujawnia najpikantniejsze szczegóły zza kulis wielkiej sławy. Aktorka słynie ze swoich szczerych wypowiedzi często na kontrowersyjne tematy i nigdy nie ukrywała, że właśnie to było powodem jej zwolnienia. Celebrytka chętnie mówi również o swoim życiu rodzinnym, choć w głównej mierze woli odnosić się do sfery małżeńskiej. W ostatnim czasie zdecydowała się na naprawdę odważne wyznanie, które może być dla wielu sporym zaskoczeniem, a jej ukochanego może wpędzić w zakłopotanie. 

Barbara Kurdej-Szatan ujawnia małżeńskie tajemnice. Ciekawe, co na to jej mąż

Gwiazda "M jak miłość" może poszczycić się licznymi osiągnięciami jako aktorka. Od kilku lat jej kariera nie zwalnia tempa, a gwiazda podejmuje się coraz to nowszych projektów, nie tylko telewizyjnych, ale i na deskach teatru. Nawet po zwolnieniu w TVP nie poddała się i w dalszym ciągu realizowała się zawodowo. 

Być może niewielu wie, ale jej mąż, Rafał Szatan, również jest aktorem i nawet miał swój krótki epizod u boku serialowej Joasi w kultowej "Emce". Jednak w przeciwieństwie do żony, jego skrzynka mailowa nie jest zalewana propozycjami ról, dlatego gwiazdor sporadycznie pojawia się w filmach czy serialach. 

Podczas jednego z ostatnich wywiadów Basia zdradziła, że w związku z lepiej prosperującą karierą aktorską, to ona zarabia większe pieniądze w ich małżeństwie. Nie trudno się domyślić, że Rafał, który zapewne wolałby być uznawany za głowę rodziny, może nie być szczególnie zadowolony, że ukochana ujawniła ich tajemnicę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ja więcej zarabiam. Po prostu mam więcej projektów. Ale jeśli robimy coś razem, to mamy taką samą stawkę - powiedziała. 

Nowy plan małżeństwa 

Basia zdradziła również, na co przeznaczają swoje pieniądze i nie ukrywa, że wydatki w głównej mierze dotyczą ich córki. Ujawniła jednak, że ma z ukochanym nowy plan na swoją przyszłość. 

Dzisiaj grzeje: 1. Córka Beaty Tyszkiewicz zdradziła rodzinną tajemnicę. Zrobiło się bardzo niezręcznie
2. Tysiące Polaków wychowało się na jego twórczości w PRL-u. Polsat przekazał smutną wiadomość

- Inwestujemy przede wszystkim w naszą córkę. Ale ostatnio też rozważamy, czy się znowu nie przeprowadzić - zdradza Barbara Kurdej-Szatan na łamach programu "Demakijaż".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Opłata paliwowa drastycznie w górę. Kierowcy powinni przygotować się na drastyczne PODWYŻKI?
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Znany i ceniony lekarz skrywał mroczną tajemnicę. Wykorzystał nawet 250 dzieci
  4. Dzięki przepisowi legendarnego Gordona na jajecznicę każde śniadanie zamienia się ucztę. Zdziwisz się jaki jest prosty
  5. Tylko stali i patrzyli, jak umiera niespełna 2-tygodniowe dziecko. Od pielęgniarki usłyszeli haniebne słowa, które przesądziły o jego losie

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News