Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało

Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało Źródło: Instagram/kurdej-szatan

Barbara Kurdej-Szatan i z mężem czekali na to bardzo długo. W końcu gwiazda dopięła swego i mogła ogłosić swoim fanom radosną nowinę.

Barbara Kurdej-Szatan raczej nie może zaliczyć 2019 roku do udanych. W czerwcu Telewizja Polska rozwiązała z nią kontrakt, w efekcie przestała prowadzić hitowe programy rozrywkowe stacji. Ponadto nie udało jej się wygrać "Tańca z Gwiazdami". Jej mąż również nie radził sobie najlepiej. Z afisza został ściągnięty spektakl, w którym gra, z "Tańca z Gwiazdami" odpadł dosyć szybko, a jakby tego było mało, stracił angaż w "M jak miłość". Jednak teraz w ich życiu pojawiło się słońce.

Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosne wieści. Długo na to czekała wraz z mężem

Okazało się, że Barbara Kurdej-Szatan dostała sowity kontrakt, dzięki któremu w końcu będzie mogła zarobić dodatkowe pieniądze. Aktorka będzie współpracowała z Polsatem.

- Z radością ogłaszamy, że jedną z prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie będzie Basia Kurdej-Szatan - poinformował Polsat na Instagramie.

34-latka jest świetnym wyborem dla stacji, choćby ze względu na to, że prowadziła już niejeden program, a i imprezy sylwestrowe znajdują się w CV aktorki. W ubiegłym roku prowadziła Sylwester z Dwójką w Zakopanem, podczas którego publiczność wyjątkowo ciepło przyjęła jej wokalny występ wraz z mężem Rafałem Szatanem.

Problemy pary związane z ostatnim brakiem kontraktów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety, nagły problem z brakiem kontraktów sprawił, że para może mieć kłopoty z niedawno zapowiadaną wyprowadzką. Okazało się, że mieszkanie pod Warszawą stwarzało spory problem z dojazdami do pracy oraz kłopoty z podwiezieniem ich dziecka do szkoły. 

Dzisiaj grzeje: 1. Główny bohater "Złotopolskich" ma w prywatnym życiu żonę MILIONERKĘ. Mają wille i prywatne samoloty
2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Ponadto aktorka dostaje mniej pieniędzy z serialu W rytmie serca, w którym znacznie zmniejszono jej rolę w scenariuszu. W efekcie tak wielu problemów rodzina Szatanów może nie była w trudnej sytuacji, ale na pewno z wielu planów musiała zrezygnować. Teraz na pewno będzie im łatwiej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Dopadł 8-latka w łazience i brutalnie zgwałcił. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Przeprowadzili na niej operację bez znieczulenia. Cierpiała straszne męczarnie, ale nikt nie słyszał jej krzyków

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News