Kurdej-Szatan i Mucha mają słodką, wręcz niebywałą tajemnicę. Jest ściśle tajna

Kurdej-Szatan i Mucha mają słodką, wręcz niebywałą tajemnicę. Jest ściśle tajna Źródło: instagram/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha pracują nad wspólnym projektem, który owiany jest wielką tajemnicą. Fani nieustannie czekają na choćby mały szczegół na jego temat, jednak gwiazdy nie puszczają pary z ust.

Barbara Kurdej-Szatan pożegnała się ostatnio ze wszystkimi projektami stacji, z którą od kilku dobrych lat jest (a raczej: była) związana. Aktorka nie kryła złości pod jej adresem. Sposób, w jaki została aktorce przekazana decyzja o zakończeniu współpracy, uznała za co najmniej absurdalny. Fani celebrytki zaczęli zamartwiać się, jak teraz potoczy się jej kariera i przede wszystkim o to, czy na dobre zniknie z ich ukochanego serialu. Wygląda na to, że gwiazda ma już na siebie plan, a we wszystkim ma jej pomóc koleżanka po fachu. 

Przyjaźń z przypadku? 

Basia i Anna Mucha poznały się 5 lat temu na "Sabacie Czarownic". Od słowa do słowa stały się bliskimi koleżankami, a gdy Kurdej-Szatan dołączyła do serialowej ekipy "M jak miłość" ich znajomość przerodziła się w przyjaźń. Od tego momentu aktorki spędzają ze sobą naprawdę dużo czasu, mimo że wątki ich bohaterek w Grabinie nie są połączone. 

Do tej pory Basia i Ania utrzymywały swoją relację na płaszczyźnie prywatnej i nie przekładały jej na sferę zawodową, mimo że przecież łączy je praca. W końcu jednak postanowiły zrobić coś razem i zaangażować się we wspólny projekt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Barbara Kurdej-Szatan i Mucha mają niebywałą tajemnicę 

Jak donosi Jastrząb Post, opierając się o doniesienia Party, celebrytki postanowiły połączyć siły i w tajemnicy przed mediami i fanami chcą wdrożyć w życie nowy plan. Projekt, którego się podjęły, nadal jest utrzymywany w sekrecie, choć obserwatorzy celebrytek starają się poznać prawdę.

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przed ołtarzem "nie". Nie mógł przewidzieć piekła, jakie rozpętał

2. Przerażające doniesienia! Dwie polskie gminy pilnie postawione na nogi, w akcji ratunkowej najnowocześniejszy policyjny śmigłowiec 

Gwiazdy TVP podtrzymują jednak, że wszystko ma być miłą niespodzianką i nie zdradzają nawet, czego Polacy mogą się spodziewać. Wielu spekuluje, że chodzi o nowy serial. Inni uważają, że projekt to telewizyjne show, a jeszcze inni twierdzą, że z połączenia sił powstanie coś, czego polski show-biznes jeszcze nie widział. Fanom pozostaje jedynie cierpliwie czekać, aż aktorki uchylą rąbek tajemnicy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeszcze tylko DWA DNI i podrożeje! Ceny abonamentu mocno w górę
  2. Ujawniono cennik usług pogrzebowych w parafiach. Drogo?
  3. Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczyciel nagle rzucił się w jego kierunku, niezwykle przejmujące sceny
  4. Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać
  5. Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, straszny zaskakujący finał

Źródło: jastrzab post 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News