Mamy zdjęcie pierwszego chłopaka Barbary Kurdej-Szatan. Była z nim wiele lat, czemu się rozeszli?

Mamy zdjęcie pierwszego chłopaka Barbary Kurdej-Szatan. Była z nim wiele lat, czemu się rozeszli?

Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa przez fanami swojej przeszłości. Niedawno postanowiła podzielić się sekretami dotyczącymi jej pierwszego, poważnego związku. Nie zatrzymała się tylko na opowieściach i pokazała także zdjęcie swojego pierwszego chłopaka.

Barbara Kurdej-Szatan każdego tygodnia zachwyca swoich fanów w programie Polsatu "Taniec z gwiazdami". Gwiazda, która jest typowana do wygrania Srebrnej Kuli, podzieliła się ostatnio informacjami, które dotyczą jej życia prywatnego. Chociaż ciężko jest powiedzieć, by kiedykolwiek kryła się przed mediami z wydarzeniami ze swojego życia, to teraz na jaw wyszła prawda dotycząca jej pierwszego związku.

Młoda Barbara Kurdej-Szatan kocha pierwszy raz

- Byliśmy ze sobą siedem lat. Siedem pięknych lat. Całą młodość przeżyliśmy razem - wyznaje były chłopak Basi.

Łukasz Jóźwiak to jej pierwsza miłość. Właśnie z nim przeżyła swoją młodość. Zaczęli się ze sobą spotykać, gdy Basia miała 13 lat. To z nim chodziła na pierwsze randki, z nim pierwszy raz się całowała i robiła całe mnóstwo rzeczy typowych dla pierwszych związków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego doszło do rozstania?

Rozstali się po wielu latach, bo, jak twierdzi Barbara Kurdej-Szatan, jej życiową miłością okazał się być jej mąż Rafał Szatan. Jak wielokrotnie podkreślała w wywiadach, to właśnie on jest jej drugą połówką jabłka i to z nim chce przeżyć resztę życia. Para w 2010 roku doczekała się córeczki Hani. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Martwego noworodka przewieziono do kostnicy. Nagle dziecko zaczęło się ruszać, ale przerażony pracownik wypełnił bezlitosne polecenie szefa

Poniżej przedstawiamy zdjęcie pierwszego chłopaka Barbary Kurdej-Szatan, który pojawił się w jednym z odcinków "Tańca z gwiazdami" - gdy gwiazdy wspominały swoje dzieciństwo. W tym odcinku Basia pokazała swoich znajomych z chóru, w którym śpiewała, a program zaskoczył ją sprowadzeniem jej pierwszego chłopaka.

uploaded

fot. screen Ipla

Najlepsze newsy dnia:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas zdołuje wielu
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

źródło: popularne

Następny artykuł