Jest afera! Ktoś rozprzestrzenia skandaliczne informacje o wyrzuconej z TVP Kurdej-Szatan

Jest afera! Ktoś rozprzestrzenia skandaliczne informacje o wyrzuconej z TVP Kurdej-Szatan Źródło: Instagram/Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan musiała w ostatnim czasie mierzyć się z ogromną ilością skandalicznych informacji dotyczących jej pracy w Telewizji Polskiej. To efekt odsunięcia jej od prowadzenia dwóch programów.

Barbara Kurdej-Szatan została w tym roku odsunięta od roli prowadzącej z trzech programów - "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "Dance Dance Dance". Zaczęły pojawiać się nawet informacje, że gwiazda całkowicie zniknie Telewizji Publicznej. Ktoś rozprzestrzenia skandaliczne wiadomości na jej temat. 

Barbara Kurdej-Szatan miała ostatnio sporo problemów w TVP

Z aktorką pożegnano się, jak ona sama to określiła - w dosyć nieelegancki sposób. Okazało się, że wieloletnia współpracowniczka dowiedziała się o roszadach w programie telefonicznie. To tylko wzmogło plotki na jej temat, wszak Barbara Kurdej-Szatan wciąż gra w hitowym serialu TVN "M jak Miłośc".

- Nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z twarzy TVP - jak mnie określono - można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak - było wspaniale! - pisała niedawno na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan o odejściu z TVP

Zakończenie współpracy w aż trzech programach Telewizji Polskiej zaczęło generować sporo pogłosek. W końcu sama gwiazda zdecydowała się do nich odnieść. Niedawno gwiazda udzielała wywiadu magazynowi Party, w którym wyjaśniła sprawę zaniepokojonym fanom serialu i aktorki. Wszystko przez to, że ktoś rozprzestrzenia skandaliczne informacje, zgodnie z którymi ma ona zniknąć również z kultowego "M jak miłość".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To bzdura [...] A niech sobie wszyscy gdybają. Jeszcze się okaże, jak będzie w przyszłym roku. Nie lubię, kiedy pisana jest o mnie nieprawda - skomentowała te plotki Barbara Kurdej-Szatan w wywiadzie.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż zaraz po ślubie przestał się odzywać do żony. Dopiero po 20 latach przemówił i wyjawił powód milczenia
2. Mieszkańcy we łzach, to już 28 ofiara śmiertelna. Napływają druzgocące informacje z centralnej Polski

Ponadto producentka "M jak Miłość" również potwierdziła, że Barbara Kurdej-Szatan zostaje w obsadzie. Wszystko wskazuje więc na to, że wątek fabularny Joanny Chodakowskiej, dalej będzie kontynuowany w serialu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom
  2. Są nowe informacje w sprawie skoczka, który upadł podczas konkursu. Lekarze przekazali wiadomości
  3. Sąsiad zakradł się do jej łóżka i zgwałcił z zimną krwią. Nagranie ujawniło najgorsze
  4. Tuż przed śmiercią Anna Przybylska wyjawiła swoje największe marzenie. Wielki smutek
  5. Księża poniżyli właśnie wielu najuboższych Polaków. Nie udzielili pomocy bezdomnym i starszym, nikt z Kościoła nie raczył się pofatygować

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News