Znany polski tancerz ostro objechał Kurdej-Szatan. Powiedział całą prawdę o jej występie w "Tańcu z Gwiazdami"

Znany polski tancerz ostro objechał Kurdej-Szatan. Powiedział całą prawdę o jej występie w "Tańcu z Gwiazdami" Źródło: YouTube/Polsat

Barbara Kurdej-Szatan zadebiutowała na scenie "Tańca z Gwiazdami". Chociaż jurorzy programu zachwycali się jej występem, jej taniec został bardzo surowo oceniony przez znanego polskiego tancerza.

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z gwiazd 11. edycji "Tańca z Gwiazdami". Tańczy w parze ze świetnym polskim tancerzem Jackiem Jeschke. W pierwszym odcinku nowej edycji para zgarnęła aż 29 punktów na 30 możliwych. Jest to niesamowity sukces aktorki, która zatańczyła płomienne tango i wzbudziła zachwyt samej Ivony Pavlović.

- Nie możecie w pierwszym odcinku tak dobrze tańczyć - komentowała.

Jednak zdania dotyczące tanga Kurdej-Szatan są podzielone. Nie wszyscy podzielają zachwyt Czarnej Mamby.

Barbara Kurdej-Szatan w tango  

Para numer dwa, czyli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke, w pierwszym tańcu zatańczyli jeden z trudniejszych tańców - tango. Zaprezentowali niesamowicie gorącą choreografię, która rozpaliła nie tylko nasze serca. Nie wszystkim jednak spodobał się taniec aktorki.

- Z całym szacunkiem za Tango 29 punktów, słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30... No nie znam się na tańcu niestety - napisał na Facebooku Żora Korolyov.

Żora wielokrotnie występował w "Tańcu z Gwiazdami". Nigdy jednak tak ostro nie komentował żadnego występu. Nawet biorąc udział w programie. Co teraz mogło go skłonić do takich słów?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zazdrość Żory?

Możliwe, że ostre słowa wynikają z zazdrości. Kończąc swój wpis w mediach społecznościowych zaprzecza, jakoby miało to coś wspólnego z brakiem sympatii do kogokolwiek.

- Życzę powodzenia wszystkim tancerzom z ręką na sercu! Lekkiego parkietu i niech wygra lepszy. Obiecuję więcej nie komentować. Pozdrawiam, Wasz Żora - zakończył post.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna piosenkarka była molestowana przez kuzynkę. Nigdy nie poradziła sobie z traumą. Prawda wyszła po latach
2. Pies wyczuł, że jego pan umiera. Zachował się w niemal ludzki sposób, wyraz jego oczu mówi wszystko

Fani tancerza podzielają jego opinię i twierdzą, że cały program jest "ustawiony" pod zwycięstwo Barbary Kurdej-Szatan. Nie pozostaje nam nic innego jak śledzić kolejne odcinki, żeby sprawdzić, czy jest w tym chociaż cień prawdy. A może Basia jest dobrą tancerką i po prostu zasługuje na wygraną?

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIS ostrzega: Popularny ser skażony. Zjedzenie grozi nawet ŚMIERCIĄ
  2. Mąż nie mógł się pogodzić ze śmiercią żony. Zajrzał do jej komputera i odkrył szokującą tajemnicę, która zmieniła wszystko
  3. Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć męża w wyjątkowych okolicznościach. Nie mogła wybrać lepszego momentu
  4. Takich pląsów Magdy Gessler świat jeszcze nie widział. Mamy nagranie
  5. PiS chce wprowadzić wielkie zmiany w emeryturach. Wiadomo, kto dostanie więcej pieniędzy

źródło: superexpres

Następny artykuł