Gorąco w "Tańcu z gwiazdami"! Kurdej-Szatan odepchnęła gwiazdora i zaczęła dusić koleżankę na wizji

Gorąco w "Tańcu z gwiazdami"! Kurdej-Szatan odepchnęła gwiazdora i zaczęła dusić koleżankę na wizji Źródło: youtube/ taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke mają największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli. W półfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" para zaprezentowała taniec, który zaskoczył wszystkich widzów. Choreografia połączyła niespotykane elementy - niektóre z nich zakrawały o przemoc.

Barbara Kurdej-Szatan zaskoczyła wszystkich widzów "Tańca z gwiazdami", gdy podczas występu złapała koleżankę za gardło i zaczęła ją dusić. Widownia nie wiedziała, jak zareagować na to, co dzieje się na parkiecie. Wszystko zaczęło się w momencie, gdy Elżbieta Romanowska złapała Jacka Jeschkę za pupę, a w ramach "zemsty" gwiazda brutalnie ją potraktowała.

Trójkąt na parkiecie: Jacek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan i Elżbieta Romanowska

W dzisiejszym odcinku o występ w finale walczą trzy pary: Barbara Kurdej-Szatan, Sandra Kubicka i Damian Kordas. Wszyscy uczestnicy mieli za zadanie wystąpić w trzech tańcach, a najwięcej kontrowersji wzbudziły występy w rundzie drugiej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To podczas niej pary wystąpiły w towarzystwie uczestników z poprzednich edycji. Razem z Szatan i Jeschkem zatańczyła Elżbieta Romanowska. Ich charleston rozgrzał widzów do czerwoności po tym, jak Elżbieta Romanowska chwyciła tancerza za pośladki i nie chciała puścić. Jednak to nie wszystko, co zaproponowali nam tancerze.

Podczas tego samego tańca Barbara Kurdej-Szatan zaczęła dusić Romanowską. Udawana scenka udała się obu aktorkom, które znają się z programów telewizyjnych stacji Polsat.

Trio za swój taniec zgarnęło 30 punktów. Wszyscy zasiadający w jury byli pod wrażeniem, jak dobrze zatańczyli - szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że na scenie znalazł dodatkowy tancerz.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Najgorsze wiadomości z samego rana. Nie żyje wybitny reżyser

Możliwe, że dzięki zaskakującej choreografii para wygra odcinek i czeka ich udział w finale. Na pewno po odcinku odetchnie z ulgą Jacek Jeschke, który nie dość, że został obmacany, to jeszcze podczas kolejnego tańca Barbara Kurdej-Szatan spoliczkowała go w ramach choreografii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Seniorzy mogą POŻEGNAĆ SIĘ z dodatkowymi pieniędzmi z waloryzacji emerytur. Wygrało 500 plus
  2. Nagłaśniamy: antysemicki i antyromski żart w polskiej gazecie
  3. Seniorzy martwią się o swoje emerytury. Nadchodząca waloryzacja jest zagrożona, powód może rozwścieczyć wielu
  4. Włamał się do domu młodziutkiej dziewczyny i zaczął ją całować, kiedy spała. Został ukarany w okrutny sposób, jeszcze długo będzie cierpiał
  5. Wiesława pochwała rodziców, niedługo potem usłyszała od lekarzy najgorszą diagnozę. Kolejnym ciosem była wiadomość od siostry, tego było już za wiele

Źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News