Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu umęczona na treningu do "TzG". W takim stanie jeszcze jej nie widzieliście

Barbara Kurdej-Szatan bez makijażu umęczona na treningu do "TzG". W takim stanie jeszcze jej nie widzieliście Źródło: Instagram/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan zdaje się być bardzo zmęczona treningami do "Tańca z gwiazdami". Zdjęcia zza kulis zaskoczą nawet jej najbardziej zagorzałych fanów.

Barbara Kurdej-Szatan od samego początku swoich występów w "Tańcu z gwiazdami" podbiła serca jurorów i fanów. Gwiazda ma w końcu profesjonalne doświadczenia z tańcem i zdecydowanie widać to podczas jej występów na parkiecie. Ostatnie zdjęcia z treningów, które pojawiły się w internecie, pokazują jednak, że może być już bardzo zmęczona ciągłym wysiłkiem. 

Barbara Kurdej-Szatan pokazuje twarz bez makijażu i prawdziwe oblicze regularnych treningów

"Taniec z gwiazdami" to nie tylko muzyka na żywo, barwne przebrania, pióropusze i buty do tańca - to także męczące, regularne treningi, które nieraz kończą się poważnymi kontuzjami. Przekonała się o tym między innymi Monika Miller, która po jednym wyjątkowo karkołomnym treningu miała problemy z żebrami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nieszczęścia zdawały się jednak do tej pory omijać Barbarę Kurdej-Szatan, która do każdego kolejnego wyzwania zaprezentowanego jej przez jurorów niezmiennie podchodziła z uśmiechem. Nawet to, że jej mąż, Rafał Szatan, odpadł z show po drugim odcinku, nie zmieniło jej entuzjastycznego podejścia do tańca. Mogłoby się zdawać, że na parkiecie czuje się jak ryba w wodzie.

Zdjęcia ujawniają, jak bardzo zmęczona jest Barbara Kurdej-Szatan

Nowe zdjęcia, które ostatnio znalazły się na jej Instagramie, świadczą jednak o tym, że i jej udzieliło się zmęczenie nieuniknione w przypadku tak częstego regularnego wysiłku fizycznego. Barbara Kurdej-Szatan występuje tam bez makijażu i chociaż na jej twarzy wciąż widnieje uśmiech, nietrudno zauważyć, że jest to radość osoby znacząco już wyczerpanej wysokimi wymaganiami jury.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

Zdjęcia do swojej historii na Instagramie dodał jej taneczny partner, Jacek Jeschke, z którym na początku swojej przygody z "Tańcem z gwiazdami" udała się do rodzinnego miasta. Mężczyzna chwali się tym, jak skrupulatnie przygotowuje gwiazdę do kolejnego występu. Barbara Kurdej-Szatan pozuje w tle ze zmrużonymi oczami i dość niewyraźną miną. Możliwe, że ma już nieco dość ciągłego "wycisku" ze strony swojego trenera.

Instagram/Jacek Jeschke

Instagram/Jacek Jeschke

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Teściowa zamontowała ukrytą kamerę, bo nie ufała zięciowi. Nie mogła uwierzyć, gdy odkryła, co robi z 15-letnią sąsiadką
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł